Štai ką Tomas Hanksas turi pasakyti apie Holivudo seksualinio priekabiavimo skandalą

Po daugybės moterų, pateikusių kaltinimus dėl seksualinės prievartos ir priekabiavimo Holivude, Tomas Hanksas sako, kad jis to nenuostabu.

Interviu su Holivudo reporteris, Hanksas atsiskleidė apie Holivudo darbo realijas, sakydamas, kad “visur yra” plėšrūnai “.

Tomas Hanks
Mike Marsland / WireImage

“Yra daug priežasčių, kodėl žmonės tai daro gyvenimui. Filmo kūrimas yra gyvenimo patirtis, galinti sukelti labai daug džiaugsmo. Galite susitikti su tuo, su kuo įsimylėjęs, galite juoktis galvomis. Tai geri dalykai “, – sakė jis.

“Blogi dalykai gali atsitikti ir filme. Yra keletas žmonių, kurie eina į šį verslą, nes jie išsiskiria turėdami galią “, – sakė jis. “Ir kiek laiko jie pajaučia galingiausius, todėl jie išvyko į verslą, yra tada, kai jie nukrenta ant kas nors, kas yra po jais, ir aš nebūtinai reiškia seksualiai. Yra visur visur pliūpsnių. “

SUSIJĘS: Tom Hanksas nutraukė savo klausimus ir pasiūlymus dėl nenuoseklių santuokų

Nepaisant to, Hanksas nemano, kad per vėlai pramonei pasikeisti.

“Kažkas pasakė:” Ar per vėlu pakeisti dalykus? Ne, niekada nevėlu “, – sakė Hanksas. “Dar niekada nevėlu mokytis naujo elgesio. Ir tai yra atsakomybė visiems, kurie nori laikytis profesinės etikos kodekso. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 86 = 90