Štai ką kiekvienas detalė “Gucci Mane” 1,7 milijono vestuvių kaina

Praėjusią savaitę, kai naujienos sumušė tą reperį Gucci Mane, kuris sujungė maišą su Keyshia Ka’oir Miami, mes manėme, kad turėsime pranešti apie dar vieną įžymios vestuves. Ir tai mes tikrai reiškia gražų ir spalvingą, bet mes nesitikėjome, kas turėtų ateiti. Davis’o didžioji diena (Gucci tikrasis vardas Radric Delantic Davis), kuri kainavo apie 1,7 milijonus dolerių, buvo viena knygų.

VIDEO: siurprizas! Vedęs Julia Stiles

 

Tikriausiai turėjome žinoti, kad tai nebus įprastas įvykis, kai, norėdami paminėti savo repeticijos vakarienę, Manė ir jo dabartinė žmona, abu apsirengę raudona, pasikeitė dovanomis. “Pasikeitus dovanoms” mes turime omenyje, kad jis nupirko abu iš jų “Rolls-Royce Wraiths”, kurio vertė 515 000 JAV dolerių. Kadangi niekas sako, kad meilė labai panaši į važiavimą atitinkančiais prabangiais automobiliais.

SUSIJĘS: Jūs netikėsite, kiek šių įžymybių praleido jų vestuvėse

Jo ir Hers Guwop nusipirko žmoną Wraith!

Gucci Mane (@ laflare1017) paskelbta įraše

Bet faktinės vestuvės, įvykusios spalio 17 d. “Four Seasons Hotel” Majamyje, mus supyko.

Neįprastas vaikščiodamas į praeitį, plakiruotą pagal užsakymą iškirptą undinė Yousef Aljasmi suknelę ir deimanto galvos apdangalą. Kalbant apie rimtą šūksnį, mes niekada nematėme nuotakos deimantų pagamintos puokštės, bet Ka’oir taip pat turėjo.

Mano nuostabi suknelė iš talentingų “charbelzoecouture” !!!!!

Pasidalijamas Keyshia Ka’oir Davis (@ keyshiakaoir)

Dėkoju Dievui už mano žmoną @ keyshiakaoir

Gucci Mane (@ laflare1017) paskelbta įraše

“Gucci Mane” pasirinko “Hideoki Bespoke” suprojektuotą baltą “smokingą”, kuris padėjo jam grąžinti 9 000 JAV dolerių. Jo “Swarovski” inkrustuota “Christian Louboutin” batai mažmeninei prekybai už 3795 dolerius.

SUSIJĘS: Kaip ištraukti baltą vestuvę

Ponas ir ponia Davis 17.10.17 mes susituokėme

Gucci Mane (@ laflare1017) paskelbta įraše

Kaip jūs galėjote įsivaizduoti, spalvingi violetinės vestuvės buvo žvaigždinės dainos, kuriose dalyvavo Monika, Big Sean, Jhené Aiko, Karrueche ir Diddy.

Sveikiname @ laflare1017 @ keyshiakaoir !! Dievas palaimins tavo vienybę, tavo šeimą, tavo draugus ir tavo visą pasaulį! Gali būti teigiamas ir padidintas aukščiausios formos pozityvumo ir aukščio! Tai buvo garbė būti ten! Dėkoju, kad pakvietėte mane ir mano šeimą! Meilė!! Meilė!! Meilė!!

Paskelbta Diddy (@diddy) post

Kai vienas iš jūsų geriausių draugų rado tą ir sako dėvėti balto Sis …. Būtent tai ir tu darai! #TheManeEvent ������ #TheWopsters

Paskelbta Monica Brown (@monicabrown)

Dėl priėmimo, nuotaka pasikeitė į vienodą apsvaiginimo suknelę ir susidūrė su savo $ 75,000 10 pėdų vestuvių torto, kuris paėmė 10 mėnesių planavimo ir tris dienas kepimo. Jis taip pat paėmė kardą, kad jį supjaustytų.

Tortas tortas tortas tortas @ eddascakedesign

Pasidalijamas Keyshia Ka’oir Davis (@ keyshiakaoir)

Tortas du mano dydis

Gucci Mane (@ laflare1017) paskelbta įraše

Panašu, kad vien tik kvietimai praleido 50 000 dolerių. Kiek kvietimų turite nusipirkti, kad praleidžiate daug pinigų, paklausite? Ne tokie daug, jei atsižvelgiate į tai, kad jų kvietimas iš tiesų buvo veidrodis su kristalais, kurie kainuoja 1000 JAV dolerių.

Mūsų vestuvių kvietimai buvo tokie nuostabūs !!! Ačiū @odacreative

Pasidalijamas Keyshia Ka’oir Davis (@ keyshiakaoir)

Gerai, todėl mes tik einame į priekį ir pasakysime: tai yra metų vestuvės. Sveikiname, vaikinai!