Štai jūsų pirmasis žvilgsnis į “Lifetime” “Britney Spears Biopic”

Praėjus vienai dienai iki Britney Spearso 35-ojo gimtadienio, “Lifetime” išleido pirmąsias nuotraukas iš savo neautorizuoto biopico, Britney. Sutapimas? Mes manome, kad ne.

Natasha Bassett vaidins titulinį vaidmenį, kai Nathanas Keyes kartu su savo buvusia meile Justin Timberlake. Pagal “New York Post”, filmas bus sutelktas į “kilimą į šlovę, nuo malonės ir galimo triumfo ir prisikėlimo”. Mes susipažinsime su savo 55 valandų santuokos perėmimais su Jasonu Aleksandru, jos trejų metų santuokos su Kevinu Federline’u ir jos garsaus 2007 m. Suskirstymo.

Britney Spears Look-Alike Biopic - Embed
Ron Galella / WireImage; Jenna Berman / Lifetime

Laimei, pop karalienė šiais laikais daro daug geresnę – pamatyti jos “galimą triumfą ir prisikėlimą” – su “Las Vegaso” hitais “My Piece”, kuris pasirodė šiais metais ir netgi patvirtino kad ji buvusi įrašų studijoje, dirba savo kitame dideliame projekte: dar vienas naujas albumas.

VIDEO: “Britney Spears” įsimintini “Onstage” komplektai

 

“Aš nesu įsitikinęs, ko norėčiau, kad kitas albumas atrodytų”, – sakė Spears interviu “Caesars Las Vegas”. “Aš tiesiog žinau, kad aš vėl nuviliau į studiją ir iš tikrųjų jau buvo įrašyti”, – ji atskleidė, suteikdama mums vilties ir gana tvirtą įrodymą 10-os studijų albumui. Negalime palaukti, kol išgirsime!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 90