Štai jūsų pirmasis žvilgsnis į Kylie Jennero augantį kūdikių šuką!

Pasaulis galbūt ką tik sužinojau, kad Kylie Jenner šiandien tikisi savo pirmojo vaiko su reperiu Travisu Scottu, tačiau tikrovės žvaigždė ir grožio mogulas jau seniai sportuoja kūdikiui, kuris praeina šiek tiek laiko. Ji pasibaigė vasario mėnesį. Nenuostabi akis, jos augantis pilvas nebuvo labai pastebimas, tačiau su mūsų naujai nustatytomis žiniomis aišku, kad Jenner yra nėščia.

Pavyzdys: “Kylie Lip Kit” įkūrėjas praeitą savaitę išvyko su savo pal Hariu Hudsonu “Paper Source”. Aprengtas didžiuliu marškinėliais su liepsnomis nustatytomis besisukančiomis dantų žaislėmis (panašių stilių parduotuvėje), ji atrodė labai atsipalaidavusi su ja su puse kapsuliu ir sportine liemenėle. Nors sunku pasakyti, kad ji turi kūdikio smūgį, tai, kaip jos telya yra ant pilvo, neabejotinai susilpnina jos augantį skrandį. 

SUSIJĘS: Ar tai diena Travis Scott’as nustatė, kad laukia kūdikio su Kylie Jenner?

Kylie Jenner Baby Bump
IXOLA / BACKGRID

Nors mes anksčiau galėjome tiesiog sugriebti savo žemos raiškos išvaizdą, nes ji tiesiog nori būti patogi, tai tikrai yra gana didelis nukrypimas nuo jos įprastos abarbingos išvaizdos. Dabar akivaizdu, kad ji bandė išlaikyti savo ryšulį džiaugsmo apsiaustų, kol ji buvo pasirengusi paskelbti. 

Dabar, kai ji paskelbė apie savo nėštumą, negalime laukti, kol ji pasiimtų puslapį iš savo didžiosios seserio Kim Kardashiano gimdymo knygos.