Štai išskirtinis žvilgsnis į Kelly Osbourne “Nauja gatavos drabužių kolekcija”

Tai saugu pasakyti, kad kaip vienas šeimininkas E! Mados policija ir raudonojo kilimo korespondentas gana daug kas pagrindinių apdovanojimų ten, Kelly Osbourne žino apie du dalykus apie mados. Tiesą sakant, stilingas Britas tapo tam tikru autoritetu. Taigi prasminga, kad ji išmėgino savo talentą kritikuoti madą į paruoštą drabužių kolekciją – “Kelių Osborno istorijos”, kuri buvo sukurta dvejus metus po 12 metų minties.

“Mada yra vienas iš dalykų, kuriuos išmokau iš visų formų ir dydžių”, – sako Osbourne Stiliuje rudens peržiūroje. “Aš sužinojau, kaip sustiprinti sritis ir nukreipti kitų dėmesį, ir norėjau tai pritaikyti prie savo drabužių linijos”.

Tikroji “žvaigždė” pasuko dizainerio dėka ji buvo ta, kad jos drabužiai atitiktų visus kūno tipus, kurių dydis siekė nuo 0 iki 24. Kai ji kruopščiai vaikščiojo mus per kiekvieną gabalą savo linijoje, tai skaudžiai paaiškėjo, kad tai ne kažkoks projektas, kurį ji nustebino. Osbourne sako, kad ji turi mokyti save ant audinių, tinka ir apdailos, atidžiai apgalvodama ir įvertindama kiekvieną detalę: “Aš nenorėjau turėti kvailo Kalėdų kaladėlės arba kvailo puošmenos”, – aiškiai pabrėžia. “Aš nuėjau į struktūrą, elegantišką apdailą ir paramą”. Nebuvo taip pat sužeistas, kad ji laukė retrospektyvaus dizainerio draugų, tokių kaip Kim Jones, Jeremy Scott ir Zac Posen..

Diskretiški skydai siūlo palaikymą išilgai sijonų ir kelnių juosmenų, tarp mygtukų “sagos” (“nes man buvo labai sunku sėdėti susitikimuose ir, kad visi šie vyrai žiūri į mano krūtinę”), uždedamos uždangos. ir genialūs pleištai ir angos suteikia papildomą kambarį be perteklinio audinio. Apibendrinant, kolekcija yra atsakymas į kiekvieną atskiro pobūdžio problemą, kuri apleidžia moteriškumą. Polka taškai taip pat yra sąmoningai netobulūs (“aš netikiu, kad kažkas yra tobulas”), o diržai yra sąmoningai paliktas “jumpsuits”, “nes aš noriu, kad mano klientai suplanuotų tai, kaip jie nori, – norėčiau, kad jie pasakytų savo istoriją “.

Siužeto motyvas vaidina svarbų vaidmenį kolekcijoje, nes Osbourne mano, kad už kiekvieno drabužio gabalas yra pasakojimas. Ir su kiekviena unikalia istorija ateina individualus stilius. Jos ypatingai unikalus, dažnai įžūliai, dėl savo parašo violetinės mohawk ir išorinės mados rizikos (pvz., Liemenėlės, už vieną). Tačiau ji greitai pastebi, kad jos estetika nėra skirta visiems. “Pasitikėk manimi, aš norėjau eiti daug daugiau iškraipymų”, – sako ji. “Tačiau aš supratau, kad aš turiu palikti savo ego prie durų, nes tai ne apie mane, tai yra apie mano svajonę, kad mados mugė”.

“Kelly Osbourne” kolekcijos istorijos, nuo 0 iki 24 dydžių, yra prieinama hsn.com.

Istorijos by Kelly Osbourne
Mandagumas