Tai Cyndi Lauperio 64-asis gimtadienis – žr. Geriausius jo vaizdo klipus

Gimtadieniai “R” yra pakankamai geri, ypač kai juos švenčia 80-ta pop žvaigždė, Kuknios batai kompozitorius ir “Rock And Roll” Šlovės muziejaus šaukinys Cyndi Lauper. Eclectic ir ekscentriškas dainininkas šiandien sukanka 64 metų, ir nors būtų tikslinga dainuoti jos “Happy Birthday”, mes norėtume geresnės kartu su savo visų laikų klasika.

Lauperis buvo vienas iš įtakingiausių ir žaidimo besikeičiančių savo eros muzikų, daugiausia dėl savo protingų ir įsimintinų muzikos vaizdo įrašų. MTV kartos niekada nebuvo matę nieko panašaus į “taip neįprastą” Lauperį anksčiau, o jos vienatūris išvaizda, nejaukė požiūris ir garsus garsas paskatino tokius menininkus kaip Lady Gaga, Pink, ir Hayley Williams, tarp daugybės kitų.

ŽIŪRĖTI: Monetų kalimas: kainuos atrodyti kaip Lady Ga.

 

Garbę amžinai stilingą moterį, kuri mums visiems priminė, kad, “Merginos tiesiog nori linksmybių”, mes grįžtame prie savo žymiausių muzikos vaizdo įrašų.

“Merginos tiesiog nori smagiai” (1983)

Dainą ir vaizdo įrašą, kuris Lauperį įdėdavo į žemėlapį, šis nuostabus klipas (MTV, VH1 ir Riedantis akmuo visi paskelbė, kad tai vienas iš geriausių visų laikų muzikinių vaizdo klipų), yra populiariosios žvaigždės reali motina, taip pat “Kapitonas” Lou Albano, kurie abu pasirodė kai kuriuose savo kitų vaizdo įrašuose. Tai keista, tai beprotiška, o svarbiausia, tai labai smagu.

SUSIJĘS: Cyndi Lauper dėl jos naujos avalynės linijos, kokie privalumai LGBT jaunimui

“Laikas po laiko” (1984)

Rimtai, kas išmintingai nepastebi lango ir šaukia, kai klausosi šios nesenstančios baladės? Mes nežinome, ką ji ištobulino daugiau, šonu nusiskuto plaukai ar vienkartinis ašarojimas. Jie abu yra nepriekaištingi.

“Ji Bop” (1984)

Leiskite tai įdėti taip, kai tik žinote, kokia yra ta daina neabejotinai Paimkite, ką šis vaizdo įrašas taip pat yra.

“Gonies” R “pakankamai gera” (1985)

Tai nėra daug daugiau “80s nei šis. Vaizdo įrašas yra WWF imtynių žvaigždžių ir sujungtas su “Clip” “Goonies”. Puikiai gera netgi net neįstengia padengti šio įdomaus, beprotiško vaizdo įrašo.

“Tikrosios spalvos” (1986)

Ši širdies traukimo melodija turėjo dangų, dramatišką muzikinį vaizdo įrašą, kuriame, be kita ko, taip pat atsidūrė dainininkė, dėvi nešiojamą sijoną iš laikraščių iškarpų. (Gerai, teisingai, vaizdo įrašas šiek tiek panašus į karštinės sapną.)

“Širdies keitimas” (1986)

Lauperis pateko į Europos gatves, kad pademonstruotų savo unikalų nuotaiką.

“Aš važiavau visą naktį” (1989)

Būtent čia ji tobulino pin-up girl glam.

SUSIJĘS: 25 dainos, kurias gausite, kad pakartotinai sugrįžtumėte Oranžinė yra nauja juoda

“(Hey Now) mergaitės tiesiog nori smagiai” (1994)

Lauper davė jaudulį “80s hit” 90s makeover už Wong Foo, ačiū už viską! Julie Newmar. Rezultatas buvo šokio salės hitai ir rimtai pasakiškas muzikinis vaizdo įrašas su dainininkės ryškiai geltonu “daryti”.

Su gimtadieniu, Cyndi! Nėra tokio kaip tu!