Štai “Britney Spears Doing” “Killer Abs” treniruotė

Nori karšto kūno? Norite Bugatti? Norite Maserati? Ar norėtumėte pasirodyti priešais tūkstančius gerbėjų Honkonge esančiame stambiame stadione? Na, tu geriau dirba, b-tch.

Tai tikrai yra tai, ką Britney Spears daro užsienyje. Antradienį pop žvaigždė paėmė į “Instagram”, kad mums primintų, kad, kalbant apie tinkamumą, nėra tokio dalyko kaip pertrauka, ypač keliaujant. “Šias treniruotes reikia gauti net keliuose”, – ji parašė kartu su žemiau esančiu vaizdo įrašu ir pridūrė: “Negalime laukti, kol rytoj išsinuomotą šou pasirodys Honkonge.”

Gotta gauti tuos treniruotes, net kelyje ⚐ Negalėsite laukti, kol bus rytoj išsinuomotas pasirodymas Honkonge!!

Britney Spears’o (@britneyspears) bendrai paskelbta žinia

Vaizdo įraše (kuris juos paima, beje?), “Spears”, nešioja karšta rožinė sportinę liemenėlę su itty-bitty violetiniais šortais ir kūdikių mėlynomis sportbačiais, išvaizdą, galinčią nuoširdžiai patekti į sporto salę. Tačiau tai nėra įspūdinga. Nustatykite Jessie J “Sexy Silk”, vaizdo įrašas randa “Spears” naudodamas treniruotes, kurių negalime pavadinti, atlikdami keletą sutrikimų kaip “pro”, ir laikydamiesi tobulos lentos formos, nes tai būtų jos dieninė koncertas.

“Spears” šiuo metu keliauja į savo “My Piece of Me” parodą Azijoje, kur ji neseniai pasveikino su didžiule “Toto” vaizdo įrašo Tailande.

SUSIJĘ VIDEO: eikite už Bella Hadido scenų Stiliuje Rugpjūčio viršelis šaudyti

Akivaizdu, kad ji turi geriausią laiką.

Turi tokį gerą laiką šiame Azijos kelionėje! woohoo!!!!

Britney Spears’o (@britneyspears) bendrai paskelbta žinia

SUSIJĘS: Rita Ora “Slinky Sequin” suknelė yra vasaros dienos naktiniai tikslai

Geriau dirbk, mergina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 6 =