“Swimwear Clad Lady Gaga” žiūri į Taylor Kinney paplūdimį po jos “Golden Globes”.

“Lady Gaga” praeitą vakarą galėjo nustebinti “Golden Globes” dėmesio centre, tačiau jos post-show’o šventė, atrodo, buvo šiek tiek mažesnė. Ryte po to, kai laimėjo geriausią aktorę ribotos serijos ar televizijos filme Amerikos siaubo istorija: viešbutis, Ji buvo pastebėta vaikščioti palei paplūdimį su savo sužadėtiniu Taylor Kinney.

“Gaga” atrodė patogiai ir be rūpesčių viengubo, pilko drabužio ir neryškių batelių. Du vaikštinėjo rankomis, dalinosi jaukiais žvilgsniais ir net mėgindavo gerbėjus.

Taylor Kinney and Lady Gaga - ***DO NOT POST UNTL 7 PM EST ON 01/12***
AKM-GSI

SUSIJĘS: Žiūrėkite “Lady Gaga” ir “Taylor Kinney” “Cutest” pora akimirkas

Taylor Kinney and Lady Gaga - ***DO NOT POST UNTL 7 PM EST ON 01/12***
AKM-GSI

Atostogų diena turi būti sveikintina pertrauka nuo jų drąsos tvarkaraščių; Anksčiau savaitę Kinney nugalėjo Liaudies pasirinkimo apdovanojimą už mėgstamą dramatišką televizoriaus aktorių, padėkodama jo sužadėtiniui už jo įkvėpimą kasdien. Tada pora padarė antraštes, kai jie išleido nude padengti V žurnalas. Toliau buvo “Globes”, kur Gaga nuvyko į savo pirmąjį apdovanojimą ir paskelbė, kad ketina išleisti naują albumą vėliau šiais metais. Mes džiaugiamės, kad tokia galios pora naudojasi prastovomis, o jų 2016 m. Jau yra beprotiška!