Susipažinkite su tavo motina! Cobie Smulders ir Taran Killam turi savo antrąjį vaiką

Geros naujienos Cobie Smuldersiui ir jos vyrui Šeštadienio vakaras gyvai žvaigždė Taranas Killamas: pora tik pasveikino savo antrąjį vaiką, Žmonės patvirtintas. Naujasis atvykimas prisijungia prie Smuldersio ir Killamo 5 metų dukters Shaelyn Cado. Iki šiol tėvai, kurie buvo susituokę nuo 2012 m., Iki šiol neskelbė jokios informacijos apie kūdikio lytį ar vardą.

The Kaip aš sutikau tavo mamą aktorė padarė pranešimą “Sundance kino festivalyje šią savaitę, kai ji tyliai nukrito į šurmulio, kad ji turėjo 3 savaičių senumo kūdikį namuose. Smulders yra Parko mieste, Jutoje, kad reklamuotume du artėjančius filmus. Indie drama Netikėta, ji vaidina mokytoją, kuris vystosi mažai tikėtina draugystę su vienu iš savo mokinių, kai jie jau yra nėštūs tuo pačiu metu. Ir nors Smulders nėštumas sutapo su filmavimo, ji turėjo kovoti su kelių nepatogių protezų pilvui, nes ji nebuvo rodomas tuo metu.

SUSIJĘ: Neil Patrick Harris anketa HIMYM bendro-star Cobie Smulders mano, kad jis ketina jį nužudyti tuo Oskarų “

Dėl komedijos Rezultatai, Smulderiai nėštumo metu reikėjo išplėsti savo treniruotės režimą, kad būtų pavaizduotas asmeninis treneris. “Aš niekada nebuvo buvęs didelė treniruoklių salė anksčiau, ypač kėlimo svorių”, – sakė ji Stiliuje kino festivalyje. Tačiau po šaudymo suvynioti: “Aš jaučiau tokį stiprų ir įgaliotąjį, ir tikrai galiu fiziškai susidoroti su bet kokia situacija, kuri ateis pas mus”.

Be dviejų filmų, Smulders pasirodys būsimose Avengers tęsinyje, Avengers: Age of Ultron Šiais metais.

FOTO: Eksterjero žvaigždžių portretai Christopher Ferguson # Sundance2015