Susipažinkite su Rosie Huntington-Whiteley “Super Hot Brother”

Tai aišku, kad geri genai eina šioje šeimoje.

Rosie Huntington-Whiteley išvaizda jaunesnio brolio Toby susidaro daug dėmesio … ir tik vienas žvilgsnis į jo “Instagram” puslapį parodys, kad tai gerai nusipelnė.

Taigi, kas tai apie tai 25 metų senumo hottie, kuriai moterys sustojo (be jo gero išvaizdos)? Patikrinkite 5 greitus faktus apie Toby Huntington Whiteley.

1. Jis yra modelis, kaip ir jo vyresnis sis: Toby, kuris stovi 6’4 amžiuje, yra “repped” pagal Jungtinės Karalystės modelius 1 ir neseniai nušovė plitimą Esmė gyvenimo būdo žurnalas, Jonas žurnalas ir tarnavo kaip “Jacamo SS15” kampanijos veidas.

Kitas iš dabartinio “@EssenceLifestyle” numerio, nufotografuotas gražioje “Cliveden House Hotel”

Toby Huntington-Whiteley (@thuntingtonwhiteley) paskelbta nuotrauka

Aye aye, pone! Žurnalo žurnalas “JÓN” 14. Šūksniai pagal @leighkeily stiliaus @stephen_conway grooming by @ charley.mcewen GRAB JŪSŲ COPY NOW! # ⚓️ # ⛵️ #ayeayecaptain #sailorboy #mensstyle #mensfashion #malemodel

Toby Huntington-Whiteley (@thuntingtonwhiteley) paskelbta nuotrauka

2. Jis sunkiai dirba, kad išlaikytų savo kūną “tip-top” formoje: Neseniai interviu pasakęs Toby, kuris dvigubina kaip asmeninis treneris, sakė, kad sumaišo savo treniruotes ir bando “kiekvieną dieną atlikti tam tikrą širdies veiklą, ar jis važiuoja dviračiu, ar sustoja ant bėgimo kelio”. Jis tęsė: “Mano mėgstamiausi pratimai yra didelis sudėtingas judesys, pavyzdžiui, pritūpimai, sunkvežimiai, stumdomos durys ir stalviršiniai presai. Man patinka dirbti stiprinant savo pastangas, o tai yra geriausi pratimai, kad sustiprėtų. Jis dirba ir dirba Londono “Bulgari” viešbučio “Workshop Gym”.

Gręžimas @ workshopgymnasium

Vaizdo įrašas paskelbtas Toby Huntington-Whiteley (@thuntingtonwhiteley)

SUSIJĘS: Palauk, ar Rosie Huntington-Whiteley turi dvynius?

3. Jis atleidžia: Tobis taip pat yra “SPAT” (socialinės paskirties ir laiko) fitneso koordinatorius, kuris teikia fitneso paskatas benamiams ir nepalankioje padėtyje esantiems jauniems žmonėms. Interviu apie organizaciją sakė įkūrėjas Džeimsas Džiljis: “Mano kelionė prasidėjo nuo pažadų, kuriuos padariau draugės laidotuvėse dar 2011 m., Tačiau jis iš tiesų atėjo gyvas, kai trys kiti, taip pat savanoriškai paskelbė Alex Eagle, James Butler ir Toby Huntington-Whiteley. jų laiką ir aistra “.

VIDEO: “InStyleUK” žiūrėkite “British Fashion Awards”

 

4. Jis yra nuotykių ieškojimas, kelionės mylėtojas ir maistas: Toby dažnai dalijasi nuotraukomis iš savo kelionių pasaulyje, įskaitant jo neseniai vykusias keliones į Budapeštą, Mauricijuje ir Paryžiuje “Victoria’s Secret Fashion Show”. Lankydamas La Vanille krokodilų parke Mauricijuje, modelis pasidalijo nuotrauka, kurioje pats pasitraukė su vėžliu. “Meilė šiems vaikinams, ačiū @ aliciarountree, kad parodyti mus aplink #newbesties #Taylormorristravels”, jis parašė nuotrauką.

Paieđkit điuos berniukus apie @aliciarountree, kad galëtumëte parodyti mus aplink. #newbeties #Taylormorristravels

Toby Huntington-Whiteley (@thuntingtonwhiteley) paskelbta nuotrauka

Nuostabūs žmonės @ victoriassecret FASHION SHOW Paryžiuje su @ marieangecasta @thuntingtonwhiteley @marilynagencyparis ������⭐️

Toby Huntington-Whiteley (@thuntingtonwhiteley) paskelbta nuotrauka

Kalbėdamas apie grubą, Toby sakė, kad negali gauti pakankamai Italijos maisto, šviežios žuvies ir salotų patiekalų, taip pat negalės atsispirti socialinės žiniasklaidos priemonėse. “Yummy Scrummy #personalparadise #Taylormorristravels”, jis parašė ypač skanų ieškojo plokštelės jūros gėrybių makaronų.

Yummy Scrummy �� #personalparadise #Taylormorristravels

Toby Huntington-Whiteley (@thuntingtonwhiteley) paskelbta nuotrauka

5. Jis turi glaudžius ryšius su savo seseriu (kuris, be abejonės, privertė jį pasiimti VS mados šou): 2010 m. Interviu Rosie sakė, kad ji daro viską, ką gali savo šeimos nariams, pridurdama, kad ji “sugadina” savo brolį ir seserį, myli “juos į bitus” ir “užtikrina, kad jie turi viską, ko jiems reikia”.