Susipažinkite su Madeliu Stuartu: modelis, kuris neleidžia sindromui nugalėti, laikyti savo nugarą

Grožis neturi jokių apribojimų, ir to įrodė Madeline Stuart. 18 metų amžiaus gyvena su Dauno sindromu, tačiau ji imasi modeliavimo, siekdama iššūkį suprasti žmonių su negalia nuomonę ir pasenusias grožio sampratas..

Jos kelionė nebuvo lengva. Ojos oficialiame “Facebook” puslapyje Australijos gimtoji pasidalijo, kad prieš 14 mėnesių ji kovojo su nutukimu, dažna problema tiems, kuriems yra Dauno sindromas. Stuart nusprendė, kad ji neleis, kad liga pasiliktų nugara ir įsipareigotų gyventi sveiką gyvenimą. Ji prarasta daugiau nei 40 svarų ir nešioja 2 sveikus dydžius, nes dalyvauja gimnastikoje, plaukiojime, kriketo žaidime, sirgalių komandoje ir krepšiniuose. Stuart yra skirtas išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą, tuo pat metu remiant kitus, kurie eina per tą patį dalyką.

SUSIJĘS: ši apatinio trikotažo reklamos kampanija perskirsto žodžio modelį

Ji nenori išlaikyti pasisekimo sau, bet vietoj to stengiasi skatinti tuos, kurie susiduria su panašiomis kliūtimis. Pasidaliję savo pranešimu tik 10 dienų “Facebook”, spalvingi raudonukai gavo daugiau kaip 100 000 patinka. Ji padėkojo rėmėjams už pranešimą, kuriame teigiama: “Pažvelkime, ką gali padaryti 10 dienų”.

Modeliuojant Stuart pagerėja, kaip pasaulis suvokia neįgaliuosius, manydamas, kad “poveikis padės susilaukti prielaidos ir pasitelkus socialinį supratimą galime pakeisti pasaulį”. Ji jau pakeičia senus mados grožio standartus. Mes neabejotinai esame komanda Madeline ir negalime laukti, kol pamatysime, kas yra žvaigždė.

VIDEO: Šis “Dove Beauty Experiment” tikrai davė mums galvą