Susipažinkite su Isla, žavinga 2016 Gerber Baby

Antraštės formavimo talentai vis jaunesni ir jaunesni!

Po agresyvios ir skausmingos mielos paieškos visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose septynių mėnesių Isla buvo karūnuojama 2016 m. “Gerber Baby”, nugalėjusi daugiau nei 170 000 vilčių, mažųjų. Plataus akimis Tot iš Trojos, Mich., Ir mėgsta skaityti, šokinėti ir žaisti peek-a-boo su savo tėvais, Grayson ir Rachael, pranešimai CNN.

Taigi, ką apie Isla sužino kūdikiui mylinčius teisėjus Gerbere? Pateiktame paveikslėlyje, kuriame yra bjauriai pagrobtas berniukas (aukščiau), Ji ne tik mirksi labai plataus šypsena, bet ir tiesiogiai žiūri į fotoaparatą, ranką įstumia į smakrą, o savo rudą spyruoklių puošia profesionalų modelį – puikų gerybių derinį, kurį ieško Gerberas. Ji taip pat atitiko konkursui taikomą amžiaus reikalavimą, kuriame tik peržiūrimi pernelyg mieli kūdikių, kurie yra jaunesni kaip 1 diena ir vyresni kaip 48 mėnesiai.

“Neturime planinių veiksmų, kad ją įgautų į modeliavimą, bet kas žino”, – sakė jos tėvai CNN. Nors “Isla” nepakeis “Gerber” pakuotėje esančio ženkliško vaiko, ji bus pripažinta prekės ženklu “spokesbaby”. Ji taip pat gaus 50 000 dolerių pinigais, kuriuos jos tėvai sumoka skoloms, taupydami ateityje sutaupytus vaikus (Isla yra vyresnioji sesuo, Nora) ir labdaringos priežastys.

SUSIJĘS: Tyra Banks yra dabar mama! Sužinok savo “stebuklo” kūdikio vardą

Aplankykite gerber.promo.eprize.com, jei norite sužinoti daugiau apie prizą ir pamatyti šešių patrauklių bėgikų šypsosias veidas.