Susipažink su Liam Payne ir Cheryl Cole nauja kūdikiu!

Tai berniukas, vienos krypties lyderis Liam Payne ir jo mergina Cheryl Cole, pora paskelbė per Instagram. Didžiuojamės tėvai šventė, paskelbdami nuotrauką iš “Payne”, kurioje laikomas naujas sūnus, kuris iki šiol lieka bevardis. 

Naujasis vaikas įvedė įėjimą trečiadienį, kovo 22 d., “Payne” ir “Cheryl” atskleidė, kad laikrodis pasiekė 7 svarus., 9 oz.. 

“Jis jau vagia širdis” X faktorius teisėjas ir buvęs “Girls Aloud” narys, 33 metų, pavadino šį įrašą, pridurdamas: “Mes visi esame beprotiškai įsimylėję ir didžiąja prasme patenkinti mūsų mažais atvykimais”. 

Trečiadienį, kovo 22 d., Liam ir aš tapo tėvais neįtikėtinai gražiam, sveikam kūdikiui, sveriančiam 7lb 9 ir atrodantį kaip sapnas. Nors jis vis dar neturi vardo, jis jau pavogia širdis. Mes visi esame beprotiškai įsimylėję ir nepaprastai laimingi mūsų mažais atvykimais. Laimingos Motinos diena visiems motinoms visame pasaulyje. Diena, kuri dabar amžinai turi kitą reikšmę ı

“Sharil” (“@cherylofficial”) bendrai paskelbta žinia

Payne, 23 metų, taip pat buvo entuziastingai, rašydama “Mano artimi draugai ir šeima žino, kad yra labai mažai kartų, kai aš likau be kalbos … wow! Aš neįtikėtinai malonu pasveikinti mūsų berniuką į pasaulį”, taip pat sakydamas momentas buvo “mano mėgstamiausia atmintis iki šiol”. 

Mano artimi draugai ir šeimos nariai žino, kad yra labai mažai kartų, kai aš lieka be kalbos … wow! Man neįtikėtinai malonu pasveikinti mūsų naują berniuką į pasaulį, tai akimirka, kad aš niekada nepamiršiu likusio mano gyvenimo ir mano mėgstamiausios atminties, kurią turėčiau iki šiol. Aš esu visiškai išbėgau savo neįtikėtinos motinos ir kaip ji visą šį kelią pasiekė, ji iš tikrųjų sukūrė mano svajones. Mes jo dar nesame pavadinusi, bet jis jau užfiksuoja širdis, įskaitant mano. Aš jaučiuosi labai palaimintas. Laimingos motinos diena visiems!

Paskelbta Liam Payne (@liampayne)

Tačiau Cheryl oficialiai pranešė apie savo nėštumą tik praėjusį mėnesį Žmonės žurnalas patvirtino tai praėjusį lapkritį. 

VIDEO: Cheryl Cole’s Baby Bump daro debiutavę

 

Tai buvo didžiulis savaitgalis žinomoms kūdikių naujienoms, su Amanda Seyfried ir jos vyru Thomas Sadoski taip pat paskelbė apie savo pirmojo vaiko gimimą, mažą mergaitę, šeštadienį. 

SUSIJĘS: Liam Payne ir Cheryl Cole padarys didelį pareiškimą dienos nakties metu

Mazel tv prie laimingų tėvų – negalime laukti, kol išsiaiškinsime vardą!