Susipažink su Josephine Skriver, Victoria’s Secret naujausiame angele!

Tai didelė diena, kai Angelas gauna savo sparnus – tai yra Viktorijos paslaptingi sparnai. Amerikos mažmeninės prekybos ženklas paskelbė, kad suteikia didžiulę garbę Josephine Skriver. Danijos modelis atsakė į “Instagram” naujienas su ekstaziu savimi: “Taigi, dabar jaučiatės laimingai! … Ji vis dar jaučiasi tokia beprotiška, pagaliau čia jau yra diena! ” 

“Skriver”, 22 metų, neseniai pradėjo naują verslą: “Armani” ir “Gucci” reklaminių kampanijų herojauja žvaigždes, o praėjusį rudenį ji trečią kartą vaikščiojo “Victoria’s Secret” mados šou. Ir atrodo, kad jau trečią kartą yra žavesys: bendrovė oficialiai pasveikino ją į komandą per “Instagram”, paskelbė, kad švelniai fotografuos savo sportuojančių bangų, dėvėdamas persikų nėrinių liemenėlę ir kelnaitės su žodžiais “Sveikiname” Angel Jo! ” paryškintas šriftas šriftu.

 

#NewestAngel @ josephineskriver

Nuotrauka, kurią paskelbė “Victoria’s Secret” (@victoriassecret)

Taigi, dabar esate priblokštas su kiekviena laiminga emocija! Aš net nežinau, kaip būti savo kūnu! Ji vis dar jaučiasi tokia beprotiška, čia galiausiai yra diena! #NewestAngel #AngelJo labai ačiū neįtikėtinei komandos @victoriassecret @ed_razek @nikibaratta @michellepriano komandai ir visiems kitiems! Dėkoju už tai, kad padarėte mane VS šeimos dalimi !!! Skraidys laimę dabar !!!!! Aplink

Nuotrauka paskelbta Josephine Skriver (@ josephineskriver)

VS Rinkodaros direktorius Edas Razekas taip pat asmeniškai pasveikino ją: “Josephine Skriver yra nuostabi jauna moteris ir nuostabus žmogus”, – sakė jis. “Ji yra tokia ypatinga, ir mes labai džiaugiamės, kad priimsime ją į išskirtinį modeliavimo istorijos klubą” Victoria’s Secret Angels “. 

 

Esame įsitikinę, kad garbės, Jo karjera neabejotinai taps dar nemažesniu!