Susidūrė High School Musical Reunion ir yra nauja muzika

Devyni metai po trečiojo Vidurinės mokyklos miuziklas filmai nuklydo į teatrus, Sharpay ir Ryan Evans atgal ir parodo mums, kad jų dueto įgūdžiai ir planai muzikiniam dominavimui yra toli gražu negrįsti.

“Evans” dvyniai, dar vadinamos “Disney alums” Ashley Tisdale ir Lucas Grabeel, įrodė, kad jų “Wildcat” dienos nėra toli gražu nesibaigusios, nes jos vėl susivienijo dėl savo 2006 m. Dueto “The What I Wanted” spektaklio iš pirmo filmo ir Nostalgia užpildyta dainavimo sesija suteikia mums visus jausmus.

Antradienį, “Instagram”, aktorė dainavo labai ypatingą “YouTube” bendradarbiavimą su “Grabeel”, kuris groja savo brolį populiarioje kino trilogijoje.

“Tu paprašė jo! Naujoji muzikinė sesija su @ margrabeel! Tai vienas man ypatingas ir mes padarėme tai tik tau vaikinai. Nuoroda į bio, kad sužinotume, kokia daina padarėme … tu nenorite praleisti tai! ” ji parašė kartu su visais poros įrašais ir kažkaip sugebėjo atrodyti, kad jie nesulaukė dienos iš jų HSM dienos.

Tu paprašei jo! Nauja muzikos sesija su @ mrgrabeel !! Tai vienas man toks ypatingas, ir mes padarėme tai tik tau vaikinai. Nuoroda į bio, kad sužinotumėte, kokia daina padarėme … jūs nenorite praleisti to!

Paskelbta Ashley Tisdale (@ashleytisdale)

“YouTube” vaizdo įraše matome bendro žvaigždes, primenančias apie savo “Wildcat” dienas, o aktorius sako žvaigždę: “Buvo praėję 10 metų nuo šios dainos dainos, nes tai buvo tikrai beprotiška, tik galvodavau, kokia būtų geriausia dainą dainuoti. Jūs ir tai iš karto atėjau į galvą. Visi šie prisiminimai atėjo “.

Kol Sharpay pasakiškas nuotykis Švinas greitai pasišnekė savo ekrane pasirodžiusį brolį, gulėdamas: “Jo balsas, jis gali įveikti bet kokią pastabą, jis yra tik geriausias dainininkas iš visų iš mūsų. Neįsivaizduojamas, kaip geras dainininkas”, – taip pat prisipažino kad pora ne visada buvo geri draugai.

“Mes nebuvo arti. Mes nebuvo dideli draugai. Mes nekenčiamės vieni kitiems”, ji parodė, kad serijos duetas yra santykis, šnabždantis. “Po to, kai mes sukomponavome, aš visada tave myliu”.

SUSIJĘS: “Zac Efron” ir “Ashley Tisdale” “Twitter” “Lovefest Made our” Vidurinės mokyklos miuziklas Svajonės pildosi

Tai nėra pirmas kartas, kai Tisdale pakvietė a Vidurinės mokyklos miuziklas aliuminis prisijungti prie jos dainavimo bendradarbiavimui savo kanale. Vanessa Hudgens, kuri grojo Gabriella Montez, mėgsta domėtis Zac Efron’io personažu Troy’u Boltonu serijoje – “El’s King” singlo “Ex’s & Oh’s” dangteliu danguje naujuose metais.

Ar Efron galėtų būti šalia, kad jo muzikiniai pjaustytai būtų rodomi Ashley kanale? Mes kertame pirštus!

Žiūrėti Tisdale ir Grabeel reminiscuoja apie savo Wildcat dienas ir mus atleisti atminties juostą su “Ką aš ieškojau” vaizdo įraše aukščiau.