“Supergirl” “Melissa Benoist” akcijos, kurias iš tikrųjų paverčia superherojus

Taigi, atsižvelgiant į šį charakterį, yra komiksų istorijos. Yra Helen Slaterio interpretacija [1984 m. Filmo versijoje]. Ką tu darai iš to?
Oho. Na, akivaizdu, kad yra bauginantis jausmas, kad pasieksite tašką, kai tai yra toks išvystytas personažas ir jau daugelis žmonių jau mėgsta. Taigi, ten yra atsakomybė, ir aš atvykau, norėdamas tik pasikliauti tuo daugybe. Bet ką noriu pareikšti, aš myliu jos žmoniją, nors ji ir yra svetima. Aš myliu, kad ji tikrai turi daug atradimų daryti ir augti ir daro klaidas. Manau, kad ji yra tokia relatable, ir aš tiesiog noriu likti tiesa, kad.

Ar tuojau pat bėgo į sporto salę?
[Juokiasi] rūšis.

Taigi, ką tu darei? Ar turėjote sustiprinti savo darbo rezultatus?
Taip, taip, aš padariau. Aš iš karto – aš esu toks pacifistas mano kasdieniame gyvenime. Nemanau, kad anksčiau kažkada niekas niekad niekas nieko nepadarė, taigi man teko mokytis technika. Panašiai, kaip iš tikrųjų pūsti žmogų, o ne sužeisti save labiau, nei jūs skauda žmogų, kurį štampuojate. Taigi, boksas buvo jo dalis, o pagrindinis darbas ir “Pilates” ir biometrija buvo daug.

Ar tai pakeitė jūsų mintis, kad save fiziškai transformuotų?
Taip, taip, ten yra motyvacija ir varomoji jėga, tai tikrai turi įtakos. Nes neturiu pasirinkimo, ir aš negaliu sėdėti ir būti panašus, o, aš baigta. Noriu kukurūzų. Turiu likti ant mano žaidimo.

SUSIJĘS: Kaip TV superherojus palaiko fitnesą? Rodyklė“Katie Cassidy” dalijasi savo treniruotės ir dietos paslaptimis

Ką apie laidų darbą?
Sunku. Darbas su viela yra tikrai sunku, bet taip smagu. Ir kai jūs tai padarysite teisingai, žiūrėkite rezultatą yra linksma. Tai tikrai, tikrai kietas jausmas žinoti, ką jis manė, energija, kurią turėjau daryti, kad sukurtų tas skrydžio scenas. Ir tai, kaip jie atrodo, yra tikrai naudingas.

Ir kaip tu jauisi groti Supergirl su filmu Stebuklinga moteris išeina tais pačiais metais? Ar manote, kad tarp jūsų turėtų būti pokalbis?
O, tikrai. Mes dar nepavyko susitikti, bet aš tikiuosi. Taip, aš greičiausiai daug kalbėsiu.

SUSIJĘS: Gal Gadot eina į “Wonder Woman”

Kaip jausis jaustis, kad pamatytumėte save kostiume?
Tai yra vidinis jausmas. Kažkas keičiasi. Tai yra tokia transformacija, beveik iki taško, kur aš nepažįstu save, kai esu jame. Aš jaučiuosi kaip kitoks žmogus.

Praktiniu lygiu, kas jums patinka apie kostiumą ir ką tu ne myli?
Tai tikrai geras klausimas (juokiasi). Man tai patinka – aš užaugau kaip šokėja, taigi ji jaučiasi kaip treniruotė, sijonas ir pėdkelnės, kurias buvau balerina. Bet kas yra nepraktiška ar kartais skausminga, nors manau, kad man labai pasisekė mano kostiumas. Žinau, kad daugeliui žmonių yra kaukių, kurie prakaituoja ir nevasiuoja. Mano korsetas. Mano dangtelis yra korsetas, todėl kartais, kai aš ant vielos yra panašus, tai yra trumpalaikis.

Ar tu darai savo triukus?
Aš bandau padaryti daug jų, nes noriu. Manau, kad jie taip smagu. Yra keletas dalykų, kuriuos aš tiesiog negaliu – aš tikrai galėčiau sužeisti. Bet aš bandau. Mano kaskadinis dvigubas yra nuostabus. Ji buvo Jen Garner Alias ir Buffy’s. Ji yra visur, o ji tokia kieta. Norėčiau, kad žmonės galėtų pamatyti, ko jie eina. Tai beprotiška.

Ar bandote atnešti šokėjos malonę skrydžiui ir judėjimui??
Žinoma. Manau, kad kietas yra tai, kad ji pasistengtų atsinešti moteriškumą. Tu matai Supermenas ir akivaizdu, kad tai tvirtas dalykas. Bet man patinka idėja įnešti tokį malonę. Ir šio moteriškumo sklandumas ir rūšis plaukioja. Tai linksma.

Kada tu padarai šį pilotą, ką tu galvoji?
Aš tikrai patikėjau juo. Ir manau, aš žinojau giliai, kad žmonės norėtų, ypač jaunų mergaitės. Tai, ką aš tikrai norėjau paveikti. Bet, žinoma, visada yra tas momentas, kai tu esi, o, vyras, aš nežinau, kas vyks. Bet dabar aš esu gana įsitikinęs, kad žmonės tikrai džiaugiasi tuo, ką visi kalbėjo.

Super mergina debiutaus spalio 26 d., 20.30 val. Est CBS.

SUSIJĘ VIDEO: Kaip gauti tonuotas ginklus kaip Allison Williams

FOTO: Kick-Ass! 8 Superhero-vertingos pavasario kalvos