Sužinokite, kas nutiko, kai mes išbandėme pirmąją pasaulyje besiūlių tušo priežiūros paslaugą

Ar kada nors svajojote apie pasaulį, kuriame galėtumėte užsisakyti puikų blakstienų tušą? Na, jūsų fantazija apie “išmatuotą” akimirką mirksi, pagaliau tapo realybe. “Eyeko London” ką tik pradėjo “Bespoke” – pirmąją pasaulyje pagal užsakymą pagaminta mascara. “Beauty Intern” Samantha Faragalli apsilankė “Eyeko London” skaitiklyje “Saks Fifth Avenue” N.Y.C. išbandyti.

Aš visada turėjau gana ilgą blakstieną, tačiau, išgyvendamos, kaip gražiai (ir patogiai) priauginamos blakstienos, aš praradau vilčių, kad aš kada nors rasiu tušą, kuris taip pat padėjo dirbti, kol aš gavau Eyeko Londono dozę Pasakojama, tai yra. Genialumo koncepcija leidžia jums sukurti savo blakstienėlių formulę. (Kalbėkime pirmiausia apie individualumą.)

Eyeko bespoke mascara 3
Sarah Balch, InStyle.com

Kai atvykau į skaitiklį, aš buvau apakintas įrenginiu: visur buvo išsidėstę tuščiaviduriai vamzdžiai ir šepečiai. Leiskite tiesiog pasakyti, kad jaučiuosi kaip patarlė vaikas saldainių parduotuvėje. Aš buvau oficialiai pasveikintas ir pasiūliau vieną su savimi konsultaciją, kur man buvo klausiama, ką man patinka ir nemėgsta tušas su blakstienų tušas, iki pat teptuku.

SUSIJĘS: Testavimas atlikus redakciją: ar blakstienų priauginimas yra nauja tuša?

Eyeko bespoke mascara 2
Sarah Balch, InStyle.com

Mes pradėjome išbandyti (daugybę) šepečių parinktis, kol mes susiaurinome tą, kuris geriausiai tinka mano blakstienoms. (Būsite nustebinti, kaip tam tikri teptukai tam tikroms blakstienoms gerai neveikia.) Kai buvo nupirktas teptukas, atėjo laikas pereiti prie geriausios dalies, sukuriant savo paties formulę. Kaip asmuo, kuris nėra ventiliatorius vandeniui atsparus tušas, aš nuėjau su lengva klumpės ir be dribsnių formulę, kuri kartu pagilina, stiprina ir volumizing.

Po to, kai mano “Eyeko” konsultantas maišė mano asmeniškai sukurtą mišinį, man jis buvo dėžutėje, suasmenintas su mano inicialais (jie turėjo būti lygios dalys, gražios ir mielos, turiu pridėti). Šis atvejis netgi buvo pateiktas su išskirtiniu “Eyeko Shield”, siekiant išvengti plitimo paraiškų pateikimo metu. Kieta dalis? Aš turiu imituoti prekės ženklo ambasadorių Alexa Chungo parašą (žr. Aukščiau).

SUSIJĘS: 7 produktai, kurie padės jums augti storesniais, ilgesniais blakstiena

Eyeko bespoke mascara 4
Sarah Balch, InStyle.com

Po mano intymios patirties, aš dabar turiu tuščią kaukę, kuri bus niekada išeiti iš stiliaus. Ir mano blakstienos? Pasakyti, kad esu su jais apsėstas, yra nepakankamas. Norite pakelti savo akių žaidimą? Tai gali būti laikas patirti Bespoke sau.