Sugavimo banga: kaip gauti Anh Co Tran prekės ženklas gyvas tekstūros

Faktas: Anh Co Tran parašas gyveno banga yra toks populiarus, celebrity hairstylist ji buvo prekinis ženklas. Poveikis yra tas, kurį tikriausiai pakartotinai įtraukėte į savo “Pinterest” plaukų įkvėpimo lentą, arba “Instagram” dukart spustelėjote, o jo atsikratyti, patrauklios išvaizdos trokšta vėsioje mergaičių visame pasaulyje – įskaitant Emily Ratajkowski, kuri sutapo su Ben Affleck “cool” mergina “myliu džiaugsmą Gone Mergina.

Per Tran paskutinę kelionę į Niujorką mes su ja susipažinome Roman K salonuose, kad sužinotume savo paslaptis, kad sukurtume tobulą išgyvenamą išvaizdą. Pradedantiesiems, kietas smūgis yra privalumas. “Aš buferiu plaukus su Oribe’s Balm D’Or ($ 43; oribe.com), kad padėtų išlyginti ir apsaugoti šilumą”, – sako jis. Stiliuje. “Priklausomai nuo plaukų struktūros ir tankumo, aš rupiai išdžiovinau plaukus bet kur nuo 20 iki 100 procentų sausos, o kai tik tai baigta, aš plaukiu plaukus su kiaušinio šerių apvaliu šepečiu”.

Su riešo judesiais, kuriuos iššūkį patinka netgi Hermionos Grangerio garsas ir šūvis, pro kirpėjas parodė metodą savo klientui Rachel Abzug, nes mes atidžiai stebėjome ir paėmė išsamias pastabas, ir mes ypač mėgsta, kaip lengva tekstūra atrodo, kad išryškina blyškiai aukso akcentai, kuriuos sukūrė Tran verslo partneris Johnny Ramirez. Laikykis skaitymo, kad pamatytumėte Trano darbą veiksmuose ir tiksliai sužinotumėte, kaip namuose atrodyti!

SUSIJUSIOS: Anh Co Tran Genius metodas pjovimo Split baigiasi

Anh Co Tran
Sarah Balch, InStyle.com

Kai jūsų plaukai yra visiškai išdžiūvę ir lygūs, atskirkite plaukus nuo ausies iki ausies, kad ištrauktumėte priekines ir galines sritis, tada paimkite savo garbanojimo geležį. “Pradėdamas nuo šonų ir dirbdamas iš apačios į viršų, aš pasiskirstau plaukus horizontale ir sukiuosi link veido”, – sako jis. “Norėdami pakaitomis, kitas skyrius bus išeinantis iš veido”. Laikykitės vyniojimo kiekvienos srities pakaitomis kryptimis, kad išvengtumėte susidariusio baisaus dešros garbanojimo poveikio ir būtinai paliktumėte galus.

SUSIJĘS: Prettiest Holiday Party šukuosena

Anh Co Tran
Sarah Balch, InStyle.com

“Sekite formulę iki viršaus, o paskutinis skyrius yra sulenktas nuo veido”, – sako jis. Kai Tranas pasiekė plaukus rachelio galvos gale, jis dirbo horizontaliais skyriais, keičia kiekvieną garbanę. “Jei vienas bus sulaužytas kairėje, kitas bus sukryžiuotas tiesiai, o jūsų kitas skyrius bus aukštyn, priešingai.”

SUSIJĘS: Anh Co Tran suteikia InStyle.com svetainės gamintojui Lob

Anh Co Tran
Sarah Balch, InStyle.com

Su visais žiedais vietoje, Tran kreipėsi į savo arsenalą stiliaus pagrindai. “Aš naudoju keletą skirtingų produktų, kad suskaidytų bangą ir suformuotų plaukus, priklausomai nuo plaukų tipo”, – sako jis. “Pirmiausia naudokite serumą kaip Oribe” Supershine “arba” Split End Mender “($ 49 ir ​​$ 46;” oribe.com “) ir dirbkite nuo vidurio šachtos iki galo. Tolesni veiksmai atliekami su” Oprie “” Apres Beach “arba” Dry Texture Spray “tekstuuriu (39 ir 42 doleriai; “oribe.com”), kad galėtumėte užbaigti, ir suformuokite plaukus, kol pasieksite išvaizdą “.

NUOTRAUKOS: “Turi būti plaukų įrankiai, kaip supaprastinti atostogų laiką”