Su gimtadieniu, Mary-Kate ir Ashley Olsen! Žiūrėkite jų tobuliausių pozų evoliuciją

Su gimtadieniu, Mary-Kate ir Ashley! “Olsen” dvyniai šiandien sukanka 31 metus, bet atrodo, kad tik vakar jie grojo patraukliai ir linksma Michelle Tanner Pilnas namas.

O, kaip pasikeitė laikai: seserys perėjo nuo švelnų vaiko žvaigždžių į stoikų mados dizainerius, prakeiktais praeitais metais Fuller House perkraukite, kad sutelktumėte dėmesį į savo mados liniją “The Row”.

Dvyniai buvo apdovanoti septyniais CFDA nominacijomis ir dukart nugalėjo moterų drabužių dizainerio metų apdovanojimą, įrodydami jų sėkmę mados pasaulyje, taip pat Holivudejuje.

Pirmas viešas saveie kada nors �� �� @ ElizandJames #SephoraTakeover

“Sephora” (@sephora) paskelbta įrašyta

Nors duetas neleido sukurti socialinės žiniasklaidos sąskaitų, “Instagram” (“Instagram”) (“pirmasis viešas savęs kada nors”) pasidalijo (aukščiau) praėjusiais metais, kai jie paėmė Seforos rankeną. Tačiau nebuvo leidžiama telefonų, kai Mary-Kate susituokė su savo ilgamečiu vaikinu Olivieru Sarkozy intymioje ceremonijoje N.Y.C. 2015 m. lapkričio mėn.

SUSIJĘS: “Mary-Kate” ir “Ashley Olsen” senoji stilistė paaiškina savo “Tween” išvaizdą

Gerbiami 31-asis gimtadienis, mes atkreipiame dėmesį į puikų “Olsen” dvynių susidarymą nuo 1991 m. Iki šių dienų. Nuo žaismingų “Tots” ant Pilnas namas Kelionė į madingus paauglius ant Holivudo karšiausių raudonų kilimų, šie madingi dvyniai niekada neišeis iš stiliaus.

VIDEO: “Mary Kate” ir “Ashley Olsen” “Red Carpet Evolution”

Žiūrėkite, kaip dvyniai auga jūsų akyse aukščiau esančiame vaizdo įraše, ir spustelėkite toliau į mūsų galeriją.