Su gimtadieniu, Adomas Brody! Žvaigždė pakyla 36

Adomas Brody, kuris, galbūt, yra geriausiai žinomas dėl savo “Adorable-nerdy Seth Cohen” vaidmens O.C..– šiandien švenčia savo gimtadienį. Jei tiki, jis sukasi 36!

Nors aktorius išliko šiek tiek tylus nuo jo O.C.. Dienomis Brody neseniai paskelbė antraštes su savo asmeniniu gyvenimu po to, kai jis ir žmona Leighton Meester pasveikino savo pirmąjį vaiką kartu – mergaitė! – šiais metais.

SUSIJĘ: Štai jūsų galimybė nugalėti Leighton Meester’s spintą

Kalbant apie “Brody” vaidmenį, jis išliko mažas raktas ir tik neseniai startavo keliuose televizijos laidose, įskaitant Billy ir Billie, Lyga ir Nauja mergina. Jis taip pat pasirodė filmuose Miegoti su kitais žmonėmis, Pagalvokite kaip žmogus per daug, Life Partners (priešais žmoną Meesterį), Lovelace ir dar.

NAUJIENOS: viskas, ko reikia žinoti O.C.. Muzikinis

Kalbant apie Brody buvusią hit seriją, O.C.., neseniai jis tapo muzikine ir buvo atliktas tik vienos nakties parodoje “Sterling’s” aukštyje “The Federal”, Los Andžele. Galima sakyti, kad dauguma, įskaitant Coheną, Rachelę Bilsoną, Mischą Bartoną, Benjamin McKenzie ir dar daugiau, padarė televizijos istoriją ir įkvėpė pramogoms kartas. Kodėl? Kadangi tai buvo O.C., b-tch!

Su gimtadieniu, Adomas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − 54 =