Stephanie Corneliussen “The Most Dramatic” akimirka ant p. Roboto rinkinio yra nieko, ko tikėjotės

“Cast” P. Robotas yra labai gerai įsimenamas, kai kalbama apie hakerių seriją. Ir todėl tik prasminga, kad bet kuriuo metu mes gausime informacijos apie tai, kas iš tikrųjų mažėja dėl JAV parodos rinkinio, mes liko norėję dar daugiau.

Stiliuje neseniai pasirodė šou žvaigždė Stephanie Corneliussen, kuri groja Joanna Wellick, “Scary” žmona buvusio “Evil Corp” CTO, Tyrell Wellick’o, scenos dramos. Kada mes paprašėme apie įdomiausią dalyką, kuris įvyko su ja, rinkinyje, Corneliussen rūpinosi, kad nebūtų išskaidyta jokių duomenų, kurie galėtų atleisti artimiausius siužetus. Tačiau ji atskleidė vieną įsimintiną akimirką, kad ji patyrė filmavimo metu, ir įtraukė savo mažiausius žvaigždutes.

“Joanna yra nauja mama ir akivaizdu, kad jos kūdikis yra didžiulė jos gyvenimo dalis”, – paaiškino Corneliussenas. “Taigi, vaikystėje buvo nustatyta, ir aš turėjau tobulėti ir rūpintis juo, kaip Joanna daro vietoje”. Vienintelė problema? “Tikruoju gyvenimu aš niekada anksčiau nebuvau kūdikio”, – sakė Corneliussenas. “Naktį prieš filmavimą aš gavau teksto žinutę, sakydama, kad aš turiu scenos su kūdikiu ir paklausiu, ar aš būsiu pasiruošęs. Bet aš buvau toks: “Ką reikia pasiruošti?” 

Ponas Robot 1
Bobby Bank / GC vaizdai

SUSIJĘS: “STORY” viduje P. Robotas-Įkvėpta “Concept Shop” Niujorke

Ji netrukus sužinojo, kad tą pačią dieną. “Dabar aš suprantu, kad, kai jūs laikote mažą kūdikį, kuris nėra jūsų, ir jūs niekada anksčiau tai neturėjote, turite būti pasirengęs”, – sakė Corneliussen. “Aš visiškai paralyžiuotas ir užšalęs, nes stovėjau su šiuo kūdikiu, kuris, aišku, galėjo manyti, kad man visai nepatinka.” Laimei, Corneliussenui, pagalba buvo arti. “Jo mama buvo nustatyta, ji buvo tokia kieta ir labai padėjo man”, – sakė ji. “Tačiau aš vis dar išsiveržiau šią kūdikį, o jo puoselėjimas ištrūko mane iš manęs”. Nereikia nė sakyti, kad jaudulys visur buvo aukštas. “Vienu metu aš tiesiog pažiūrėjau į savo pirmąją AD, Justiną, ašaros akimis ir sakė:” Aš to negaliu padaryti. Aš būsiu baisi mama “, – sakė Corneliussenas. “Ir tada aš sugriuvo ašaromis. Tai buvo labai dramatiška, tai buvo pats dramatiškas dalykas, kuris iki šiol įvyko “.

Žinoma, su visais filmais “2 sezonas” viskas gali atsitikti, ypač kai roko žvaigždė Rami Malek yra. “Rami yra gudrybė ir gobtukas”, – sakė Corneliussen. “Šį sezoną jis užpildė” Carly “[Chaikin] priekabą su bet kokių formų ir dydžių gyvuliais. Ir aš jaučiu, kad Portia [Doubleday] ir aš ketinu gauti kažką taip pat. “Kalbant apie tai, kodėl ji taip įsitikinusi? “Rami visada siekia kažko, – sakė Corneliussen. 

Be abejo, Elliotas Aldersonas didžiuotųsi.

Pasiruoškite į “Season 2” premjerą P. Robotas trečiadienį, liepos 13 d., 10.00 val. ET JAV.