Step Inside Janelle Monae’s $ 20,000 Punta Cana Vacay Retreat!

Janelle Monae ruošiasi suteikti jums vieną rimtą kelionę.

Po Sūkurys apdovanojimų sezono Paslėpti skaičiai žvaigždė išvažiavo į prabangią atostogą su draugais Punta Kana, Dominikos Respublikoje, kur ji apsistojo svajingoje “Villa Serena” – 20 000 JAV dolerių per savaitę, kuri taip pat ateina su butleriu ir virėja, dėka Booking.com.

Šešių minučių pėsčiomis nuo kranto esantis šeivamedinis stogas, paplūdimio turtas, miegojo 14 m., Jį supa palmės. Jame taip pat yra elegantiška valgomojo erdvė, erdvūs miegamieji ir zen lauko terasa, iš kurios atsiveria L formos baseinas ir sūkurinė vonia..

Mona nuo pirmosios dienos išvyko pasimėgauti elegantiška, nes ji sukrėtė išorinę austi šiaudų sumuštinį, suporuotą su juodai baltu juosteliu maudymosi kostiumu pagal raudoną apykaklę su spalvingomis sprogo. “Pirmasis mini metų pertraukėlė. Dėkojame @bookingcom už įkvepiančią kelionę. #Puntacana # dominicanrepublic # bookingyeah”, ji parašė nuotrauką.

 

Pirmasis mini metų pertrauka. Dėkojame @bookingcom už įkvepiančią kelionę.下�� #puntacana #dominicanrepublic #bookingyeah

Pasidalijama Janelle Monae (@janellemonae)

Dainuojamoji streso aktorė taip pat pasinaudojo šaligatviais ant gatvelių, ananasą įlindė kitame laše, nes ji apsistojo juodai-geltonai dryžuotoje sijonoje ir raudonojo bikinio viršaus.

SUSIJĘS: Janelle Monáe debiutavo pagrindinius plaukų pokyčius po 2017 m. “Oskarų”

WATCH: 10 geriausių “Celebrity Vacation Instagram”

 

Paimk pele per “Monae” liukso atostogų vietas!

Janelle Monae Vactaion - Booking.com - 1
Courtesy Booking.com

Janelle Monae Vactaion - Booking.com - 2
Courtesy Booking.com

Janelle Monae Vactaion - Booking.com - 3
Courtesy Booking.com

Janelle Monae Vactaion - Booking.com - 4
Courtesy Booking.com

Janelle Monae Vactaion - Booking.com - 5
Courtesy Booking.com