“Stella McCartney” ir “Adidas” “New StellaSport” asortimentas padės jums pasiekti sporto salę

Po atostogų atostogų, mūsų mintys griežtai kreipiasi į mūsų Naujųjų Metų treniruotės režimą, ir elegantiškas naujas treniruotės spinta. Laimei, “Stella McCartney” ir “Adidas” sugalvojo prekes visiškai naujos rūšies forma: “StellaSport”.

Stella McCartney, sėkmingai vykdanti “Adidas” šią vasarą, šia vasara švenčia 10 metų, “StellaSport” rūpinsis jaunesne rinka ir pateiks daugiau prieinamų kainų taškų., WWD ataskaitos.

SUSIJĘS: “Nail” “Athleisure Trend” su šiais 9 pagrindiniais išvaizdais

Kaip ir jos sesers, “StellaSport” žada išvalyti treniruotes, kaip ir gatvėse, ir apimti viską nuo spalvotų drabužių iki aksesuarų ir sportinių šukuosenų. Pagalvokite raštuotus noragus, pasiruošusius kelio kojines ir nešiojamus kuprinius.

SUSIJĘS: Detox Naujieji metai su šiais sulčių valymo patarimais

“” Stella “mergina iš universiteto į klubą patenka į sporto ir technologijos nuorodą, neprarandant stiliaus”, – sakė McCartney WWD. “Yra parašų momentai, tokie kaip mūsų nauji savarankiški sportbačiai, kurie suteikia individualią asmenybę. Šie kūriniai suprojektuoti papildyti jūsų gyvenimą ir būti visiškai realistiški, kad mados ir sporto technologijos yra tokios, kad liktų kaip didelė dalis mūsų gyvenimo ir drabužinės, ir tai yra požiūris, apie kurį šaukiame “.

“Adidas”, “Topshop” ir “Nordstrom” parduotuvių asortimentas pasirodė sausio 15 d. Adresu adidas.com/stellasport. Ne ilgai laukti, sporto zuikiai!

FOTO: Nuo Keira Knightley iki Cameron Diaz, žr. 100 Stella McCartney “Celebrity Celebrity”