“Spice Girl Mel B” parodo “Instagram Photos” skydelio abs

Nėra nieko baisu apie Melanie Browno bikini bod. “Spice Girl” smogė į sporto salę ir nesirūpinusi, kaip parodyti savo darbo vaisius. Sąžiningai, ar tu gali ją kaltinti?

“Scary Spice” neseniai paėmė “Instagram”, norėdama pasidalinti pora labai įspūdingų po treniruotės, kad pristato savo tonuotą abs ir kūno sudėjimą.

“[Vieną valandą] treniruotės padaryta ir padaryta 650 kalkių bumu, purvini plaukai nerūpi #nofilter” nereikia “, 41 metų mama iš trijų rašė kartu su” jos gramu švelniu mėlynuoju sportiniu liemeniu ir atitinkančiais spandex pants.

1hr treniruotės padaryta ir atlikta 650 cal burned boom purvinas plaukai nesvarbu #nofilterreikalingas

Nuotrauka, paskelbta Mel B (@officialmelb)

Antradienį pop žvaigždė grįžo į “Instagram” su dar viena nuotrauka iš savo beprotiško bodo. “Veido, kurį jūs traukiate po to, kai spardėte į savo sportinę bangą” #nofilter “” reikia “, – ji pavadino sporto salę, kuri parodo, kad yra didžiulė pirštinė ir liesa midriff.

Veiksmas, kurį jūs traukiate po to, kai spardėte savo NEMOKAMĄ užpakalį sporto šuolyje #nofilterreikalingas

Nuotrauka, paskelbta Mel B (@officialmelb)

Melas B, greičiausiai, buvo užsiėmęs savo sporto šūviu, rengdamasi savo 20-osios jubiliejiniam susivienijimui su buvusiais grupės nariais Geri Halliwell ir Emma Bunton (atitinkamai “Ginger” ir “Sporty Spice”). Kaip sakė, trio, kaip sakė, susivienijo (“Sans Posh Spice”, Viktorija Beckhama) ir sukūrė naują grupę “GEM”. Ponios neseniai drodeja savo labai laukiamą naują projektą su vaizdo įrašu.

SUSIJĘS: “Spice Girls” oficialiai suvienijo 20-ąsias metines be “Mel C” ar “Victoria Beckham”

Nors “Beckham” neketina prisijungti prie susivienijimo, “Mel C”, dar žinomas kaip “Sporty Spice”, vis tiek gali būti į laivą. Sukryžiuoti pirštai!