Solange Knowles jos “Puma” bendradarbiavime: “Aš norėjau sukurti kolekciją, kurioje kalbėta apie tokią merginą”

Kada Puma išnaudotas Solange Knowles kaip meno vadovas ir kūrybinis konsultantas “Blaze Disc Collection” mergaitėms sukviesti, linija, pagrįsta markės ženkliąja avalyne, Knowles iškart žinojo, kokia mergina, su kuria jos kirtikliai kalba: vienas su be galo kietas stilius ir nepakartojama meilė neonui. 

“Aš tikrai norėjau sukurti kolekciją, kuri kalbėdavosi su mergina, panašiomis į mane, kuri istoriškai nebūtinai gali būti kėtine višta, bet myli stilių ir linksminasi su mados”, – sako “Knowles” tik “InStyle.com”. Ji taip pat įtraukė keletą savo draugių dizainerių draugų Gerlaną Marcelą iš Gerlan Jeanso, menininko ir fotografo Hisham Bharoocha, Darleneą ir Lizzy Okpo iš William Okpo, kad pridėti savo asmeninį ryšį su klasikiniais diskiniais sportbačiais, kurie buvo transformuoti į kūrinius meną įvairiomis neoninėmis spalvomis ir įkvėpė iš Brazilijos.

Dabar, kai kolekcija buvo iš naujo saugoma pasirinktose parduotuvėse (kolekcija buvo išparduota atidarymo ceremonijoje vėl vasarį!), Mes kalbėjomės su Knowles save, kad gautume savarankišką šliaužiklį ant sneaker bendradarbiavimo, taip pat kokius kitus projektus ji pasirodė.

Merginos of Blaze Puma
Courtesy Photo

Ką tai padarė Brazilija, kuri įkvėpė tave ir dizainerius “Blaze Disc Collection” mergaitėmis?Brazilija yra viena iš labiausiai išraiškingiausių pasaulio vietų, kai kalbama apie spalvą, spaudinius ir tekstilę. Energija, muzika, šalies vaizduotė yra tai, ko mes norėjome kalbėtis su kolekcija, ir aš manau, kad pats ir dizaineriai visi su ja susiję su mūsų kasdieniame gyvenime.

Koks buvo bendradarbiavimas su kitais dizaineriais? Ilgą laiką draugavau su kiekvienu dizaineriu ir pasisekė, kad bendradarbiaudamas su jais individualiai kituose projektuose. Kai Puma ir aš pirmą kartą pradėjo kalbėti apie kolekcijas, aš tikrai norėjau pasirinkti dizainerių, kurie galėtų surinkti savo skirtingus stiliaus DNR ir estetiką, kad atstovautų skirtingiems “Blaze Girls” veidams; tačiau mano kolektyvo meno vadovas dirbo kartu su kiekvienu iš jų, siekdamas įsitikinti, kad linija vis dar yra vientisa kolekcija.

Kaip “Puma” meno vadovas ir kūrybinis konsultantas, ką jūs pritraukiate prie prekės ženklo, kurio niekada anksčiau nebuvo? “Puma” yra tokia ženkli prekės ženklas, o tarp jų iki šiol vykusių bendradarbiavimo, įskaitant Aleksandro McQueeno liniją, Husseino Chalayano kolekciją ir Kehinde Wiley projektą, jie įgijo bendradarbiavimą. Aš tikrai galvoju apie jaunąją kūrybingą moterį kuriant kolekciją ir tikrai norėjau tai švęsti.

Kokie buvo “Blaze Disc Collection” mergaičių įkvėpėjai reklamos kampanijos? Darbas su kampanijomis buvo vienas iš mano mėgstamiausių mano vaidmenų dalių. Aš visada buvau labai aistra apie savo šūvius, albumo pakuotes ir svetainės dizainą, todėl galėdamas pritaikyti šią perspektyvą “Puma” ir būti už kameros buvo nuostabus. Kiekviena kampanija buvo labai skirtinga – kai kurie mano, kad gražus ir įkvepiančias moterys, kurias žinau, švelnina, o naujausias, kurias mes padarėme Naujame Orleane, iš tikrųjų apibūdino spalvų sprogimus per įvairias gana populiariais vaizdais. (Ed. pastaba: kaip ir aukščiau.) Aš praleidau daug laiko, primindavau meno kūrinius ir vaizdus, ​​o tada dirbu su nuostabia komanda, kad jie atneštų gyvybę.

Ar turite kokių nors ateities projektų, kurie atsiras šioje kolekcijoje? Mes baigsime savo kitą albumą kalbėdami, taip pat kursiu savo įrašų kompaniją Saint Records ir mūsų naują projektą Saint Heron; netrukus grosiu “Coachella” ir “New Orleans” džiazo ir kultūros paveldo festivalį ir tapsiu mama mano 9 metų amžiaus.

Iškirpkite savo porą Merginos iš Blaze disko sportiniai bateliai už 150 $ atidarymo ceremony.us, nordstrom.com arba shopbop.com.

Norite daugiau Solange? Peržiūrėkite geriausius savo galerijos vaizdus!