Sofia Vergara nori CoverGirl paversti savo 102-laipsnio karščiavimą į makiažą

Rimtai palikite Sofia Vergarai, kad 102 laipsnių karščiavimas atrodytų gerai.

Matyt, aktorė susirgo po lietaus fotografavimo Romoje, kuri paliko savo lovoje savo viešbučio Italijos sostinėje. Ir kai jos temperatūra pakilo į trigubus skaitmenis, Moderni šeima žvaigždė pastebėjo, kad net ligos gali būti glostančios – jei pažvelgsite į tai teisingai ir turėsite nepriekaištingą kaulų struktūrą.

“Aš … supratau, kad 102 karščiavimas suteikia jums puikus atspalvių rausvos spalvos”, – rašo Vergara “Instagram” kartu su nuotrauka, kuri serga sulaukusi lovos, jos pilkosios skruostai visame ekrane.

Kartu su raštu keletą linksmų raiškos (#Imawimp, #thatswhatIgetforshootingintherininRome ir # iwouldntmakeitpast2daysonNakedandAfraid), Vergara užrašė CoverGirl savo antraštėje ir parašė: “Man reikia šių spalvų”. 

Hm .. Aš tik supratau, kad 102 karščiavimas suteikia jums puikus atspalvių rožinės spalvos. Man reikia šių spalvų. @ Covergirl #Imawimp #thatswhatIgetforshootingintheraininRome �� # iwouldntmakeitpast2daysonNakedandAfraid��

Paskelbta Sofia Vergara (@sofiavergara)

Mes norėtume meluoti, jei sakytume, kad taip pat nesame kalti dėl savanaudiško ligonio, išskyrus tai, kad mūsų paprastai tik įkvepia naujus skaistalai …

Pasisekė jai, kažkas gerai rūpinasi 44 metų bomba. Netrukus po to, kai ji paskelbė savo karščiavimą savarankiškai, Vergara pasidalijo nuostabia išvaizda dubenėlio sriuba nuotrauka. “Sopa de enfermo” ji pavadino “snap”, o tai reiškia “serga sriuba” anglų kalba.

Sopa de enfermo�� # lefaltañame! �� # enbevhillsnohayvitualla

Paskelbta Sofia Vergara (@sofiavergara)

FOTO: “Sofia Vergara” keičiasi atrodo

Greitai gaukite, Sofija!