Sofia Vergara Gushes virš Joe Manganiello, ragina jį atlygį už kažką teisingą

Sofia Vergara ir Joe Manganiello šią savaitę šventė savo antrąją vestuvių sukaktį, ir aišku, kad jos vis dar yra jaunavosi palaima. The Moderni šeima žvaigždutė sustojo Elleno DeGenereso šou antradienį ir negalėjęs nepatirti savo vyro.

Man labai pasisekė. Man buvo taip pasisekė. Aš turiu padaryti ką nors iš tiesų, tikrai mano gyvenime, kad gautų šį atlygį “, – sakė ji pokalbių šou šeimininkui. “Aš esu geras, bet ne labai, labai geras žmogus. Aš gerai, bet jis yra geresnis už mane. “

Sofija Vergara Joe Manganiello
C Flanigan / Getty Images

DeGeneres tęsė savo pagalbą Vergarai su savo dvejų metų sukakties dovana, kuri tradiciškai yra kažkas medvilnė. “Medvilnė ką? Ką aš turiu daryti su medvilne? “Vergara atsakė, nesuvokdama jausmų.

DeGeneres paaiškino, ką ji padarė savo žmonai Portia de Rossi, ant jų antrųjų metų sukakties. “Tai, kiek aš myliu ją, nes aš nekenčiu medvilnės kamuoliukų, bet aš priklijuoju medvilninius kamuoliukus ir padariau ant drobės ant dviejų lapų ir supratau jį ir daviau du medvilninius kamuoliukus, nes ji buvo medvilnė”, – sakė ji..

“Tai kaip menas ir amatai? Aš nežinau, kas keista, kad tu padarei du ar tu nekenčia medvilnę. Kodėl niekas nekenčia medvilnės? Kas negerai su medvilne? “Vergara atsakė, atskleidžiant pokalbių šou šeimininkės keistus baldas apie medvilninius kamuoliukus.

SUSIJĘS: Sofia Vergara Vaisių mityba vestuvių suknelėje yra mums visiems

Per linksmą segmentą “DeGeneres” taip pat bandė gauti Kolumbijos aktorę pasakyti keletą sudėtingų anglų kalbos žodžių. Pirma, Ellen pristatė jai “blizgančią”, kurią ji nulaužė amerikiečių akcentu. Bet su savo kitais žodžiais ji neturėjo tokio lengvo laiko. DeGeneres paprašė jos sakyti “diskombobuluoto”, ir pabandyti, kaip ji gali, ji negalėjo gana gerai tai padaryti.

“Tai yra todėl, kad aš nervinau! Laikykis “, – sakė Vergara prieš savo nenuoseklų bandymą. “Tai netgi ne žodis! Jūs tiesiog darote tai, kad sugadintumėte mano reputaciją. “

Žiūrėkite LOL vertingą segmentą aukščiau.