Slaptas yra sūkuryje! Pažiūrėkite, kaip šios žymios kepyklos užšaldo savo pasirašytus cupcakes

Čia ne Stiliuje, mes mėgstame gerą keksiuką. Nuo pat nuodėmingo skonio pyrago iki maloniai saldaus sluoksnio, vienas įkandimas į gydymą palieka mus grynos palaima. Bet tai ne tik skonis, kuris mums turi galą per kulniukus – tai jų panache. Ir pastaruoju metu mes esame sužavėti, kaip įvairūs cupcakes sukosi. Jie turi stilius.

Taigi, mes kviečiame keletą mėgstamiausių kepyklų, kad tiksliai parodysime, kaip jie paryškina parašą sūkuriu. Iš Magnolijos kepyklos, į Džordžtauno cupcake, prie Sprinkles, patikrinkite, kaip kiekviena kepykla sukuria savo vienodą išvaizdą.

Džordžtauno cupcake

Kaip Frost a Georgetown Cupcake
Sarah Balch, InStyle.com

“Jūs galite pasakyti” Džordžtauno cupcake’ą “tik dėl savo” frosting “stiliaus”, – sako bendra savininkai (ir seserys!) Sophie LaMontagne ir Katherine Berman. “Svarbiausia nuostabi kaukė – pradėti geriausius ingredientus ir didžiulį greitį švelninti bent 7-10 minučių.” Duetas, kuris naudoja Europos stiliaus sviestą ir Madagaskaro burbulo vanilę, pradeda nuo užkimšimo į vamzdyninį maišą, turinčią didelį paprastą metalinį antgalį. Norėdami atsikratyti, pradėkite nuo cupcake centro ir netgi paspauskite ant savo kaitinimo krepšio, perkelkite jį greitu apvaliu judesiu aplink keksui, pabaigiant centre sprogimo sprogimu. “Raktas, norint gauti gražų purus sluoksniuotą debesį ant jūsų cupcakes, yra pasitikėjimo šaltis – nedelsiant perkelkite maišą!” sako duetas, kuris taip pat žvaigždė hit serijoje DC cupcakes apie TLC, ir yra geriausiai parduodamų autorių Cupcake dienoraščiai ir Saldūs šventės.  “Praktika daro tobulą!”

“Magnolia Bakery” 

Kaip Frost a Magnolia Bakery Cupcake
Sarah Balch, InStyle.com

Pagaminta garsi išvaizda Seksas ir miestas, ši garsioji Niujorko kepykla ištobulina kailius, o ne pyragas; vietoj to, jis yra naudojamas rankomis ir stilizuotas su riešo prispaudimu ir klasikine drožlių mentele. Klasikiniai cupcakes, užšaldyti su parašiu swirl, yra garsi savo pastelinių spalvų vanilės buttercream ir asortimentą purškimo ir valgomųjų dekoracijas.

Susiję: 10 Sweetest Treats nuo Stiliuje’s Instagram

Drėkinti cupcakes

Kaip Frost a Sprinkles Cupcake
Sarah Balch, InStyle.com

Pradėdama savo pirmąją vietą Beverly Hillsose, “Sprinkles” sukūrė įžymybes ir maistą, taip pat su rankomis gamintais cupcakes, papildytais šiuolaikiniais brūkšniais. “Purškalai yra suvynioti rankomis naudojant išjungtą mentelę, sukuriant gražų, sklandų sūkurį”, – sako Katy Zanville, “New York City” Liberty gatvės “Sprinkles” generalinis direktorius. “Tai kur kas sudėtingesnis ir daug darbo jėgos, negu jūsų maišytuvo maišelis, bet” Sprinkles “mes manome, kad rankomis uždarytas reiškia” pagamintas su meilė “.” Sprinkles “sūkurys yra elegantiškas, tačiau tobulas Paletė. Tačiau laikykitės, kad šluostė – jūs negalite tapti nakvele – tai užtruks! “” Purškimo šalikams reikia 1000 cupcakes, kol jie taps pro “, – sako ji..

 SUSIJĘS: “The 25 Most mouth-watering” “Instagram” sąskaitas, kurias reikia stebėti