Six Beauty Products Penélope Cruz negali gyventi be

Oskaro laureate aktorė ir “Lancôme” atstovė Penélope Cruz mėgsta blogą filmą, nėra svetimas lovos galvai ir nėra per daug nuplautas žirklėmis ir karštu vašku. Mes atsisėdo su “Cruz” StiliujeRugsėjo mėn. Klausimas, kuriame mes išmokome viską iš savo neveikimo makiažo įprastą prie šešių grožio produktų, kurių ji negali gyventi be. Perskaitykite mūsų išskirtinį interviu su žvaigžde, tada palikite slinkti, kad įsigytumėte savo privalumus!

Jūs augate Ispanijoje. Koks yra geriausias grožio patarimas, kurį iškėlėte ten? Na, mano tėvai valdė plaukų saloną Madride, todėl buvau apsuptas grožio. Aš nupjauniau daug žmonių plaukų ir netgi išmokau vaško. Aš iš tikrųjų vieninteliai išsiuvinėdavau Salma Hayek kojas. Puikus draugas, teisus?

Puikus draugas, iš tikrųjų. Ji įrodė, kiek ji man pasitiki. Aš visada sakau, jei mano karjeros karjera nėra gerai, aš turiu atsarginę kopiją.Ar esate vienodai kvalifikuotas, kai darai savo plaukus ir makiažą? Aš galiu tai padaryti, bet paprastai manau natūralų išvaizdą. Įprastą dieną aš tiesiog dėviu lūpų spalvą ir tušas. Ir kartais aš taip ilgai laukiu, kad galėčiau nuplauti plaukus, atrodysiu kaip “Rastafarian”.

Ar esate įsitikinę, kad jūsų išvaizda auga? Kai skaitau straipsnius ir girdi aktores sako: “O, aš buvau bjaurus ančiukas vidurinėje mokykloje”, man tai skamba keistai. Tai panašu į tai, kas neturėjo tų akimirkų savo gyvenime?

Manau, kad mes visi turime. Taigi, su užimta karjera ir dviem vaikais, kaip jūs galite rasti laiko, kad baigtumėte? Aš stengiuosi kiekvieną dieną išsinešti bent 30 minučių sau. Galėčiau nuskaityti knygą ar gauti masažą ar žiūrėti tikrai blogą filmą. Panašiai, blogiausias galimas filmas, kurį galiu rasti!

“Penélope’s Beauty” privalumai:

“Lancôme Trésor” “Eau De Parfum” purškimo priemonė

082214-penelope-cruz-embed-6-480.jpg
“Time Inc” fotostudija

“Tai mano gyvenimo kvepalai ($ 75; lancome.com). Aš jau nešioju jį nuo mano paauglių. Tai iš tikrųjų yra atsitiktinumas, kad dabar esu jo veidas.”

Kérastase Nutritive Masquintense

082214-penelope-cruz-embed-1-480.jpg
“Time Inc.” fotostudija

“Tai yra geriausia kaukė plaukams ($ 63; kerastase-usa.com). Tai visada buvo mano motinos plaukų salone, ji gerai žino apie sveikus plaukus”.

“Lancôme Grandiôse” tuša

082214-penelope-cruz-embed-2-480.jpg
“Time Inc” fotostudija

“Lauko ($ 32; lancome.com) yra labai ypatingas dizainas, leidžiantis pasiekti kiekvieną raukšlį, net ir sudėtingus kampuose.”

“Nuance” mėlynosios Agave bangos stiprinimo stiliaus sūkurys

082214-penelope-cruz-embed-3-480.jpg
“Time Inc” fotostudija

“Salma Hayek man atsiųsta su keliais kitais produktais, ir jie visi tikrai yra labai geri ($ 13; cvs.com)!”

Vitamix 5200

082214-penelope-cruz-embed-4-480.jpg
“Time Inc” fotostudija

“Aš naudoju tai ir sultis, ir gazapachą (449 dolerius; vitamix.com). Ispanijoje mes valgome gazpacho beveik kiekvieną dieną, taigi jūs gaunate daug daržovių labai skanu”.

Santa Maria Novella muilas rože ir granatu

082214-penelope-cruz-embed-5-480.jpg
“Time Inc” fotostudija

“Aš myliu šiuos senus itališkus muilus (po 18 dolerių, santamarianovellausa.com). Kai kurie iš jų kvepia kaip kūdikių milteliai ir primena, ką mano senelė visada naudojosi”.Norėdami sužinoti daugiau, apžvelgiame rugsėjo mėnesio leidimo 505 puslapį, kuris yra prieinamas kioskų laikraštyje ir skaitmeniniam atsisiuntimui šiandien.