Sesers Co-Star Renée Elise Goldsberry apie tai, kaip tai veikia “So Funny” Amy Poehler ir Tina Fey

Amy Poehler ir Tina Fey nuo 2008-ųjų nepasirodė pagrindiniame filme Baby Mama, bet penktadienis yra diena, kai mes galų gale pamatysime, kad jie vėl susivienijo dideliame ekrane. Naujasis dainos filmas, Seseliai, 18 d. pasiekia teatrus, ir nėra jokių abejonių, kad Poehleris ir Fey atneš rimtų LOL vaidmenų, o kartu su broliais ir seserimis Maura ir Kate Ellis. 

Brodvėjaus veteranas Renée Elise Goldsberry vaidina pora ilgametis draugas Kim filmą, ir ji neseniai sakė Stiliuje kad jų komedijos laikas yra toks pat kaip ir anksčiau Seseliai. “Jie turi tokį puikų dinamiškumą”, – sakė “Goldsberry”, kuris šiuo metu vaidina Brodveju “hit” hip-hop muzikoje, Hamiltonas. “Jie žaidžia tokias pasikartojusias seseryses, kurios yra keturiasdešimt keturiasdešimt metų, o kai jų tėvai parduoda savo vaikystės namus, jie turi sugrįžti išvalyti savo daiktus”. 

Renee Elise Goldsberry
Bruce Glikas / FilmMagic

Tai puikus pasiteisinimas nesubrendusiai Katei ir atsakingai Maurai atgaivinti savo jaunimą, o ne tik senosioms šeimos nuotraukoms. “Jų tėvai jau persikėlė į šį senyvo amžiaus namus, todėl jie nusprendžia prabilti paskutinę naktį, kai jie valosi”, – sakė “Goldsberry”. 

SUSIJĘS: sesuo, sesuo: Tina Fey ir Amy Poehler Rock Coordinating laukia jų Niujorko premjeros

Kaip seni draugai pradeda atvykti, rager greitai pereina kreivai. “Kai pasirodys visi jų draugai iš vidurinės mokyklos, visi juokingai mažiau atšaldomi, nei jie prisimena, kad yra”, – sakė “Goldsberry”. “Taigi, tai reiškia, kad šalis yra neteisinga”. Tačiau, nors naktis gali būti netinkamas seserims, Poehleris ir Fey tikrai turėjo viską, kas tikėtinas, kai atvyko į savo buvusių klasiokų kalinimą. “Jie kviečia šį žmonių įgulą, kuri yra visa eilė simbolių iš Šeštadienio vakaras gyvai,”Sakė Goldsberry. Tarp juokingų draugų, įdarbintų Poehleriu ir Fey, yra jų buvę SNL žvaigždės Maya Rudolph ir Rachel Dratch, taip pat dabartinės SNL mestas narys Kate McKinnon.

Ir SNL alumos buvo gera kompanija. Fey, kuris pagamino filmą, buvo prijungtas prie savo vyro Jeffo Richmondo, kuris dirbo kaip vienas iš filmų vykdomųjų gamintojų. “Jis buvo tikrai nuostabus”, – sakė “Goldsberry”. “Tina stengėsi viską suderinti, nes ji taip pat dirbo savo naujame TV šou [Nesugriaunamas Kimmy Schmidtas], kai mes filmavome. Bet ji ir Amy buvo tokios geros šeimininkės kiekvienam, kas buvo sukurta – jie ilgą laiką nebuvo dirbę kartu, ir jie buvo tokie juokingi “. 

SUSIJĘS: Hamiltonas“Renee Elise Goldsberry” apie tai, ką norėčiau pažinti Brodvejuos karščiausiame šou

Komedija buvo ne tik kameroms. “Mes atliksime scenarijus, o po to penkis kartus”, – sakė “Goldsberry”. “Ir tada, kai visi įsitaisę, pradėję juoktis per pasirodymą, žinojo, kad tai buvo”. 

Žiūrėk priekabą Seseliai žemiau.