Serena Williams’s Post-Baby Apatinis Selfie žaidimas yra ant taško

Serena Williams neteikia jokių žaidimų, sugrįžusių po to, kai pristatė savo mergaitę.

Naujoji mama, kuri neseniai šventė savo 36-ąjį gimtadienį, Instagram ketvirtadienį parodė savo kūno sudėtį veidrodyje “selfie”, tik po keturių savaičių po to, kai gimė mažai Alexis Olympia.

“Snap”, kuriam nebuvo parašo (ne taip, kaip to reikėjo), Williams įkelia į savo masyvų spintelę su uždegimu juodi kūno viršūnėje ir berniukų šortai. Ji turi vieną ranką ant savo klubo, kai ji fotografuoja per veidrodį.

Po to, kai ji paskelbė šūvį, gerbėjai užplėšė savo “Instagram” pastabas su komplimentais, rašydami tokius dalykus kaip “Atsukti atgal į žaidimą 100”, “Atrodo, per gera mergaitė” ir nuleidau daug ugnies emojis. Ir mes neturime abejonių, kad Williamsas tik pradeda.

Serena Williamsas (@serenawilliams) bendrai paskelbta žinia

SUSIJĘS: Serena Williamsas nulaužė laiko sugrįžti formoje

Teniso superžvaigždė pirmą kartą parodė savo pažangą grįžti į sportinę sportinę formą tik dvi savaites po kūdikio su kitu veidrodiniu “selfie”, kurią ji dalinosi “Snapchat” žaidime. Ji parodė, kad ji sukūrė porą šortų su užrašu “Atgal į mano džinsinį šortai 2 savaites”.

Žinoma, “Williams” greitas fitneso sugrįžimas neturėtų būti per didelis siurprizas. Pasakoja, ji nuolat vykdė savo pratimus, kai ji buvo nėščia Telegrafas, “Aš ketinu ilgiau sportuoti nėštumo metu. Noriu, kad kūdikis būtų sveikas ir kad jums reikia sveiko gyvenimo”.

Tai tikrai atsipirko.