“Sephora” naujos makiažo klasės yra transseksualų bendruomenė

“Sephora” paskutinis žingsnis kuriant įtrauktą apsipirkimo patirtį nusipelno plojimų. Kiekviena mėgstamiausia makiažo vieta yra “Bold Beauty” pristatymas transgenderų bendruomenei – nauja kategorija makiažo klasei, skirta visų lyčių atstovų klientams..

SUSIJĘS: “Sephora” atostogų kampanija vis dar yra daugybė

Birželio mėnesį 90 minučių kursų dalyviai išmokys naujų odos priežiūros režimų, atsižvelgdami į jų konkrečius poreikius, patarimus, kaip sukurti sklandų pagrindą ir spalvą taisydami veido komplektus, taip pat gausite “Sephora” parduotuvėje “Color iQ” tinkamą pagrindą. sistema. 

Nemokami sesijos yra skirtos padėti žmonėms rasti savo asmeninį stilių ir suteikti jiems žinių ir įrankių, kad kiekvieną dieną jaustis pasitikintys ir gražūs. Joms vadovaus “Sephora Beauty Advisors” (pavadinimas, kurį parduotuvė suteikia pardavimų partneriams), kurie nurodo kaip transseksualą.  

VIDEO: žiūrėkite Stiliuje Redaktorius įdėkite tamsius pagrindus į testą 

Kursai vyks dalyvaujančiose “Sephora” vietose visoje JAV, tačiau, jei nėra vietos, siūlančios juos šalia jūsų, mažmenininkas “Sephora” transseksualų “Beauty Advisors” pasidalins makiažo ir odos priežiūros klausimais savo “Sephora Stands” “YouTube” kanale.