“Sephora” šiandien siūlo pinigus

Mes tikimės, kad dabar žinote “Kohl’s Cash” įėjimus ir trūkumus, bet ar žinojote, kad Sephora taip pat turi slaptą pinigų grąžinimo specialų? Tikriausiai ne, nes tai vyksta tik šiandien, bet tai vienos dienos įvykis, kurį tikrai norėsite dalyvauti. 

“Sefora” kartu su “RetailMeNot” siūlo pirkti $ 15 grynaisiais pinigais, kai “Sephora.com” įsigyja 30 ar daugiau dolerių. Tai yra tik internetinis sandoris, todėl iš pradžių pirmiausia turite sužinoti, o tada eikite prie savo kompiuterio, nes jis baigiasi birželio 23 d. 23 val. EST.. 

Taigi, kaip tai veikia tiksliai? RetailMeNot sukūrė išsamias kryptys, tačiau čia yra keletas dalykų, kurie, mūsų manymu, verta atkreipti dėmesį. Jūs turite sumokėti mažiausiai 30 USD prieš apmokestinimą ir pristatymą, o iš RetailMeNot turite eiti į Sephora.com, kad užbaigtumėte pirkimą. Jei įvykdysite visus reikalavimus, gausite 15 JAV dolerių pinigus iš savo “RetailMeNot” piniginės 15-20 dienų po pirkimo. Tai nėra trumpalaikis taupymas, todėl norint gauti kvalifikaciją turite būti tikri, kad laikotės konkrečių svetainės nurodymų. 

SUSIJĘS: Kaip pritaikyti foną naudojant kosmetikos kempinę

“Sephora” yra gana paprasta išleisti 30 dolerių, o rimtai nedažnai atgauti pusę pinigų grįžti į grožio produktus. Taigi, jei jums vis dar reikia naujo tušo tūtelės arba jūs niežti išbandyti naują matinį pamatą, apie kuriuos kalba visi jūsų draugai, laikas yra dabar.