“Sephora” atostogų kampanija vis dar yra įvairesnė

Jūsų mėgstama vieta, kurioje galima įsigyti naujų kosmetikos gaminių, pristatė savo atostogų kampaniją. Sekdamas prekių ženklais, tokiais kaip Wet ‘n’ Wild ir CoverGirl, “Sephora” pripažįsta, kad nėra vienodo grožio apibrėžimo, ir kreipėsi į savo pardavimo grindis, kad surastų kampanijų žvaigždes, kurios jus įkvepia.

Naujajai “Reach Out” ir “Dovanų kampanijai”, grožio mažmenininkė, kaip reklamos žvaigždės, išleido 10 savo darbuotojų. “Sefora” suplėšta į savo Šiaurės Amerikos grožio ekspertų (arba perduotų narius, kaip jas nurodo mažmenininkas) pirmą kartą.

Sefora Diversity
Mandagumas

SUSIJĘS: “Sephora” pardavimo įspėjimas: “Anastasia Beverly Hills” ir “Becca” produktai yra 50% nuolaida

Kampanijos metu dalyvavo daugiau kaip 10 000 darbuotojų, o 10, kurie padarė galutinį supjaustymą, buvo parinkti remiantis jų pateiktais duomenimis, kaip jie apibrėžia, kas jai yra unikalus grožis. Pasak legendinio mados fotografo dukters Inezo ir Vinoodho, reklama rodo klientų įvairovę, kas eina per “Sephora” duris kiekvieną dieną, ir ekspertus, kurie su jais susijungia, nes jie padeda išrinkti naujus grožio produktus.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

Kampanija parodo, kad daugiausia dėmesio skiriama individualumui, o ne parduoti šių metų dovanų rinkiniai, ir tai atitinka prekinių ženklų, kurie pastaruoju metu stengėsi labiau įtraukti tiek į produktų pasiūlymus, tiek į kampanijų vaizdus, ​​skaičių.

Apsvarstykite “Reach Out” ir “Gift” kampaniją dar vieną pasiteisinimą kelionei į “Sephora”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =