Selma Blairas iš tikrųjų žvelgia į savo depresiją ir karjeros varžybas Instagram

Kas pasakė, kad aktorės gyvena spalvingi, lengva, turėtų pasikalbėti su Selma Blairu. Prieš dvidešimt metų atvykstant į Holivudą, ji gana sėkmingai žiūri į svarbiausius filmus Žiaurūs ketinimai ir Teisiškai šviesiaplaukė, bet jos metu dėmesio centre nebuvo lengva.

Antradienį ji pasirodė “Instagram”, norėdama pasidalyti labai žalingu ir sąžiningu pranešimu apie savo kelionę, prisimindama apie jos vilties atvykimą į Los Andželą, kovą su alkoholizmu ir depresija, jos viešą suskaidymą ir dabartinę savo karjeros būklę. 

“Prieš dvidešimt metų atvykau į Los Andželą, gyvenau šioje mieloje” Brentwood “studijoje, susitiko su savo geriausiu draugu šalia durų. Susipažinęs su mieli vaikinu, aš vis dar esu drauge su savo seserimi. pasaulis “, ji pradėjo darbą, kurį ji dalijasi su savo pačių fotografija iš savo pirmųjų LA”. Atvejai “Auditions”. Atėjo darbas, buvau pabučiuota mergina, aš sveikiau @sarahmgellar! Aš kovojau su alkoholizmu ir depresija bei nerimu, dabar aš laiminu tą mūšį. Labai geresnį gyvenimą! Aš dirbu su kai kuriais geriausiais režisieriais. ” 

SUSIJĘS: Selma Blairas pakliuvė, kad Cameronas Diaasas pasitraukė, o internetas turėjo žlugimą

Perskaitę ankstyvąsias savo karjeros sėkmes, ji toliau kalbės apie savo kovą su post partum depresija ir motinyste. “Aš turėjau sūnų. Sveiki, Arthur! Aš gyvenau su #postpartumdepresija ilgiau kaip 4 metus.” Kristauja nerimas, aš išsiskyrė, paskutinė akimirka buvo labai vieša, atsiprašau, buvau nuolankus, aš buvau nuolankus “. Nuo jos suskirstymo ji išėjo iš kitos pusės, nors pripažįsta, kad ji vis dar kovoja. “Aš verksiu tyliai, kad ne pažadintų mano vaiką. Aš esu gera motina”.

Galų gale ji atkreipia dėmesį į savo karjerą ir baimę, kad po labai sėkmingos savo karjeros pradžios ji niekada nebebus dirbti. “Aš visada buvau aktorė. Aktorė, neturėjusi vilties, tikrai iš tikrųjų dirbsiu”, – rašo ji. “Dabar, kai pagaliau turiu gerai pasimokyti, tai gali pasikeisti kai kurią antradienio popietę. Geriau ar blogiau. Noriu vėl vilties. Aš noriu padėkoti visiems už tikėjimą.” 

Aš atėjau į Los Andželą prieš dvidešimt metų. Aš gyvenau šioje mieloje “Brentwood” studijoje. Aš susitiko su savo geriausiu draugu šalia durų. Sveiki @ lisa.arenson. Aš susitiko mielą vaikiną ir aš vis dar esu drauge su savo seserimi. Sveiki @kimgarvinferrier endada turėjau viską vilties pasaulyje. Pasirodė klausymai. Atėjo darbas. Aš pabučiavau merginą . Sveiki @Sarahmgellar! “Aš padariau draugus”. Aš praradau daug ir praleidau kai kuriuos. Aš kovojau su alkoholizmu, depresija ir nerimu. Aš dabar laimėjau tą mūšį. Labas gerokai geresnis gyvenimas! Aš dirbu su kai kuriais geriausiais režisieriais: hi #toddsolondz, #guillermodeltoro, @rogerkumble @robertluketic @paulfeig. Aš padariau keletą šūdas. Aš valgiau šiek tiek šūdas. Aš dirbu su @karllagerfeld ir @prada. Sveiki piktogramos! Mane domino nepalyginamas #ingridsischy ir mylimas #carriefisher. Sveiki daugiau sielvarto! Garsiai nusijuokiau ir verkiau dar garsiau. Sveiki Naujieji metai 2008! Aš turėjau, kad mano artimiausi draugai man sunkiai dirbtų .. hi @thetexastroya ir @kristasmith @jaime_king @juliedesanto @michnader @anneagleton @rrichnyc @yesornoah @brianbowensmith @benleemusic @oneskyelee @mattboren @tarasubkoff @bonnyrburke and especially @ciriano ⭐️.! stovėdamas prie. Būdamas mano komandos dalis. Aš turėjau sūnų. Labas Arthuras! Aš gyvenau su #postpartumdepresija 4 ilgus metus. Baisus nerimas. Aš išsiskyriau. Paskutinė akimirka yra labai vieša. Atsiprašau Buvau nuolankus. Aš buvau nuolankus. Aš net rasta palaikymą šiuose puslapiuose. Hi @ voltaire_no.5 @therealthaibarani @ bradley.dock @ urawinner7272 @ jimfarrellxx @hoora_smart @juliachastain @juliarestoinroitfeld @ maas.art @ noah.d.newman @ jaredeng! ir tiek daug kitų mamų. Aš geriau. Siautos svoris pradėjo pakilti. Aš vis dar kovojau. Aš verksiu ramiai, kad ne pažadintų savo vaiką. Aš esu gera mama. Bet aš visada buvo aktorė. Aktorė, kuri neturėjo vilties, tikrai vėl dirbinsiu. Dabar, kai pagaliau galiu gerai pritraukti. Tai gali pasikeisti kai kurią antradienio popietę. Geriau ar blogiau. Noriu vėl vilties. Aš noriu padėkoti visiems už tikėjimą į mane. Aš noriu rasti tinkamą darbą už mane. Ir man kaip mama ir kaip moteris, kuri atėjo taip toli asmeniniais keliais. Noriu, kad visi mus didžiuojasi. 21 metai vėliau. #heartonsleeve Tai atsitiktinis antradienis. Gal bus stebuklai ⭐️ #actress

Paskelbta Selma Blair (@selmablair) įrašas

Štai stebuklai, vykstantys atsitiktine antradienio Selma. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1