Selena Gomez vis dar vaikas širdyje kelionėje į Disneilendą

Selena Gomez išaugo iš savo “Disney” dienų, tačiau ji vis dar yra vaikas širdyje. The 13 priežastys, kodėl gamintojas aplankė Disneilendą Anaheime, Kalifornijoje, su savo šeima šį savaitgalį, ir ji iš tikrųjų gyveno geriausią savo gyvenimą važiuojant.

Gomez buvo pastebėtas Radiatorių spyruoklių lenktynėse, važiuojant Kalifornijos nuotykiu, šaukiantys, nes ji leis savo šeimos nariams važiuoti lenktynių trasa. Ji pranešė, kad taip pat patiko “Soaring Over the World”, važiuodama su savo tėvais ir paėmusi kelionę per Haunted Mansion po tamsos. Kas žinojo Seleną Gomezą, kuris buvo priverstas namo ventiliatorius?

Selena Gomez at Disneyland
AKM-GSI

Žinoma, ji buvo “Disneyland” geriausiai apsirengęs lankytojas karinio jūrų laivyno ir balto “Adidas” treniruočių kostiumai, “White Converse x Jack Purcell” sportbačiuose, “Clare V” raudonuotos spalvos saulės akiniai nuo Garrett Leight ir “Alice in Wonderland” rankinėje, puikiai sutelkta savo Disney day . Ji nuplėšė savo berniuką į mažą bandelę, todėl ji nepasileido, kol ji lankėsi su savo šeima.

SUSIJĘS: Selena Gomez ir The Weeknd negali patys laikytis savo rankų

Tikimės, kad kitą kartą “The Weeknd” galės prisijungti prie jų važiuojant.