Selena Gomez pasiūlo savo nugarą naujoje fotografijoje

Selena Gomez tikrai jaučia save! Praėjus kelioms valandoms po to, kai atvaizdavau žvaigždutę, “smooching” “Weeknd” išplatino visą internetą, garsus fotografas Mert Alas pasidalijo seksualiu, užkulisine bruožų grožio nuotrauka vos ten aukso diržu ant jų nuotraukų.

“Gomeso” darbotvarkėje, kurį “iPhone” ištiko “Alas”, darbotvarkėje buvo klasikiniai žiedai, baltas rankšluostis ir svaigus žvilgsnis. Jo užrašas nuotraukai? “Gražuolė ir pabaisa.” 

Gražuolė ir pabaisa

Nuotrauka, kurią paskelbė Mert Alas (@mertalas)

(Redaktorių pastaba: ketvirtadienį Mert Alas ištrynė savo “Instagram” įrašą, kuriame buvo seksualus vaizdas.)

2015 m. Lapkričio mėn. “The Weeknd” (kurio tikrasis vardas yra Abel Tesfaye) ir “Good for You” dainininkė atliko “Victoria’s Secret” mados šou. Taigi buzz buvo apčiuopiamas, kai Tesfaye ir Gomez buvo pastebėti šiek tiek daugiau nei metus vėliau, bučiavosi Los Andželuose už “Hotpoint Giorgio Baldi”. Šių metų parodoje “Weeknd” dalyvavo buvusi mergina Bella Hadid (t. Y. Susidūrimas su tavo egzistavimu visame pasaulyje).

VIDEO: 10 nuotraukų, įrodančių, kad Selena Gomez yra #HairGoals

 

E! Šaltinis naujienų teigia: “Iš pradžių Selena ir Abelis norėjo išlaikyti savo santykius paslaptį, tačiau jie nusprendė, kad jiems tikrai nereikia rūpėti, jei visi apie juos žino”. “Weeknd” yra visiškai į ją ir “mano, kad ji yra labai talentinga ir seksuali”.

Nuotrauka paskelbta Selena Gomez (@ selenagomez)

SUSIJĘS: “Selena Gomez” ir “The Weeknd” buvo pastebėti

Kas žino, koks yra rimtas santykiai ir kur jis eis, bet “jie yra tokio pat lygio, kaip ir lūkesčiai, ir manau, kad kitas yra tikrai įdomus”. O kol mes laukiame Gomezo nuotraukų, “Starboy” kino ceremonija paruošė filmą “Party Monster” šiandien. Birželio mėn. Jis taip pat bus antraštė “Tennesse” Bonnaroo muzikos festivalis.