Selena Gomez ir Taylor Swift suteikė mums BFF tikslus su savo Reputation Tour Performance

Taylor Swift labai lauktas Reputacija Turas jau oficialiai vyksta šį mėnesį, o tai yra geriausias būdas, kaip nutildyti dalykus, o ne stebinti stadioną, kuriame yra gerbėjai su duetu kartu su kita populiaria žvaigždė, kuri taip atsitiks, kad būsi geriausias draugas? 

Na, tai yra būtent tai, ką Swift padarė šeštadienio vakarą savo antroje parodoje Pasadenoje, Kalifornijoje, Rožių dubenyje priešais 60 000 koncertų lankytojų. Įeikite: Selena Gomez, kuri prisijungė prie dainų strižo scenoje, kad atliktumėte savo hitą “Rankos prie savęs”. 

Taylor Swift and Selena Gomez
Christopheris Polkas / TAS18 / “Getty Images”

Tay Tay pristatė Seleną kaip “vieną iš realiausių ir tikriausių draugų, kuriuos turėjau visą savo gyvenimą”, prieš šokinėjant į džemą kartu. “BFF” netgi suderino komplektus, o Gomez dėvėjo “blizgučiai” pagamintą juodą kostiumą ir “Shake It Off” žvaigždę snakeskin je spausdintuve ir didžiuliu motociklu (taip pat sparkly). 

Po jų įspūdingo spektaklio atlikėjas “Wolves” garsėjo apie savo draugystę su “Swift”, sakydamas: “Priežastis, kodėl ji buvo vienas iš mano geriausių draugų, yra tai, kad šis asmuo niekada, niekada nesprendžia vieno sprendimo, kurį aš padariau”.

Ji tęsė: “Tačiau nuoširdžiai dėkoju nuo savo širdies, kad padedžiau ką nors, ką žinau, tai yra gražia, stipri ir nepriklausoma moteris, kurią aš kada nors susitiko. Dėkoju už tai, kad palaikau geriausią draugą”.

Meilės šventė ten nesibaigė, nes “Swift” nusiuntė kai kurias socialinės žiniasklaidos pastangas parodyti “Selena” postą “Instagram”. “Tuo žmogumi, kurį galėčiau skambinti bet kuriuo paros metu, kas ten buvo, nesvarbu, ką … jūs visiškai nugalate šį vakarą, ir visi buvo labai malonu matyti tave”, – rašė Swiftas. “Aš myliu tave ir 60,000 žmonių” Roose Bowl “.

Žmogui, kurį galėčiau paskambinti bet kuriuo paros metu, kas ten buvo, nesvarbu, ką … jūs visiškai jį nužudėte šįvakar ir visi buvo labai malonu tavęs pamatyti. Aš myliu tave ir 60,000 žmonių “Rose Bowl” mėgo jus. @ selenagomez ��: @Polkimaging @GettyEntertainment

Tailorio Swifto (@taylorswift) bendrai paskelbta nuotrauka

Aš turiu galvoje, galėčiau, bet kodėl norėčiau? @ selenagomez

Tailorio Swifto (@taylorswift) bendrai paskelbta nuotrauka

Ar pernelyg daug prašyti iš šių merginų surengti bendrą kelionę? Nagi…