Selena Gomez grįžo į raudoną kilimėlį su gražiausiu ponytailu

Kai Selena Gomez paskelbė, kad po to, kai ją sukrauti, ji labai reikalinga pertrauka Atgimimas Šią vasarą “World Tour” mes greitai pastebėjome (ir jautėme) tuštumą mūsų plaukų įkvėpimo lentose.

Kadangi 24 metų dainininkė niekada nesugebės mums suteikti rimtų auskarų pėdsakų, Gomezo poniesteliukas užmiršta, kad grįžęs į raudoną kilimėlį, šiol “2016” Amerikos muzikos apdovanojimai vyks tiesiai į mūsų šukuosenų sąrašą..

SUSIJĘS: Selena Gomez vėl išgyvena AMA, kurie žiūri kaip realiame gyvenime Barbie

“Gomez” šukuosena Nikki Lee, bendroji savininko “Nine Zero One” salone Los Andžele, išlaikė žvaigždės ponius paprastą, kaip greita uodega, į kurią paversti savo plaukus dvigubais snaudimo rytais, tačiau pridėjo keletą papildomų detalių, tokių kaip rausvos centro dalis ir laisvai sulenktos uodega, kad stilius būtų raudonas kilimas – vertas. Norėdami išlaikyti bendrą vibe silpną, bet elegantišką, žinomų vyrų makiažo atlikėją Hung Vanngo, Gomezo akys patobulintos su minkšta dūminiu akiu ir blizgiu nude lūpų.

Aktorė Selena Gomez attends the 2016 American Music Awards at Microsoft Theater on November 20, 2016 in Los Angeles, California.
Steve Granitz / WireImage

Sveiki atvykę Selenai, mes tau praleidome!

VIDEO: Selenos Gomezo grožio transformacija