Selena Gomez apibūdino savo santykinę padėtį su grafine teese

Selena Gomez paliko mamą apie savo gandai pertrauką nuo Justino Bieberio, tačiau, nors ji nieko nepasakė per socialinę žiniasklaidą ar spaudą, ji siunčia pranešimą pasirinkdama marškinius. Šią savaitę dainininkė buvo pastebėta serijos grafikos teese, išreiškusi savo santykių statusą per madą. Ir leiskite man pasakyti, viskas neatrodo gerai, kad Justinas.

Gomez naktį antradienį vakarėlyje nustebino voleliu su savo draugais, dėvėdamas marškinius, skaitančius “Niekada nepakankamai įvertins moters jėgą” (panašiai čia rasite parduotuvę). Atrodo, kad ji daro gana stiprų pareiškimą apie jos jėgą ir nepriklausomybę.

Selena Gomez
Pap Nation / Splash Naujienos

Taip pat verta paminėti, kad Gomez pastebėjo dar vieną veiklą, kurią Bieber myli (čiuožimą) be jo, dėvėdamas marškinius. Per pastaruosius keletą mėnesių ji buvo fotografuota šalia, kai jis paėmė ledą, todėl galbūt ji norėjo pasakyti apie išlipimą į rinką..

Tai nėra vienintelė grafinė marškinėlė, kurią šią savaitę matė Gomez. Sekmadienį ji dėvėjo “Pasirinkimo empatijos” marškinėlę, kuri galėtų būti “Kibirkštis” už mūsų gyvenimą ir jos pranešimas apie ginklų smurtą, kurį sukėlė kritika. Tai taip pat gali būti susijusi su neigiamomis antraštėmis apie jai ir Justin Bieber’u arba praeitą savaitę išpuolių po operacijos randų paparaci.

Selena Gomez
Maciel-Max Lopez-Geva / BACKGRID

SUSIJĘ: Viskas, ką mes žinome apie Seleną Gomezą ir Justino Bieberio santykius

Bet galbūt labiausiai pasakojanti marškinėliai iš visų buvo Tom Petty ir Heartbreakers tee, kad ji nešiojo vakarienę sekmadienį naktį (parduotuvė panaši čia). Ar “heartbreakers” galėtų būti nuoroda į jos santykius? Pagal E!, Gomezas ir Bieberis atskiri laikais tampa labiau išsiskyręs.

Selena Gomez
“Canon” / “Splash News”

“Selena suprato, kad nors jis padarė tam tikrų teigiamų patobulinimų, jie tiesiog nėra tobulas rungtynės dabar”, – sakė šaltinis..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − = 50