Seksualiausi kostiumai nuo Beyoncé Formation Tour pirmosios nakties

Limonadas Isterija pasiekė aukščiausią lygį dabar, kai “Beyoncé” oficialiai pradėjo “Formation World Tour”. Praeitą vakarą Majamyje A-listeras atnešė savo “A” žaidimą, kai ji nuleido “Atsiprašome,“” “Daddy Lessons”,” ir, žinoma, “formavimas” į baisią miną. Ir mes negalime nustoti dainuoti šlovės iš savo išminties.

Beyonce Tour Outfits 3
Frank Micelotta / Invision / AP nuotraukos

Karalienė Bey parodė savo tonuotų, milijono ilgių kojų, ilgų rankovių bodikų masyvą, kuris wowed. For “Formation,” ji pagamino pagal užsakymą baltą Balmain bodysuit (aukščiau), komplektuojama su Prancūzijos nėriniu ir šilko puošmena, kuri parodė ne “#BalmainArmy”, bet Beyoncé armiją. Užbaigtas išvaizda, prailgę kelio minkštus pilkus batus ir vėjuotas plaukus.

Beyonce Tour Outfits 2
Daniela Vesco / Invision for Parkwood Entertainment / AP nuotraukos

Dizaineriai “Dean” ir “Dan Caten” iš “Dsquared2” pasiūlė Viktorijos laikų įkvėptas bodikutes, kuriose buvo juodų kristalų ir tinklelių tinklelis (aukščiau).

Beyonce Tour Outfits 2
Frank Micelotta / Invision / AP nuotraukos

Būdami giedodami basą koją vandenyje, “Bey” suknelė pagimdė kristalą pagražintu nuogi bodu (aukščiau), kuris turėjo tam tikrą Britney Spears Toksiška vibe.

SUSIJĘS: geriausi “Beyoncé’s” GIF Limonadas

Beyonce Tour Outfits 4
Frank Micelotta / Invision / AP nuotraukos

Bet ne visi koncertai atrodys po šios neutralios spalvų paletės. Siauras Gucci raudonas ir baltos spalvos numeris su išpūstomis rankovėmis buvo drąsus ir galingas (kaip ir pats Bey), kaip buvo raudonas latekso kūno sudedamosios dalys ir atitikimas kelio batai (žemiau). 

Beyonce Tour Outfits 1
Kevinas Мазур / WireImage

Žvilgantis karinės įkvėptas Roberto Cavalli bodysuit, akcentuojamas auksiniais mygtukais (žemiau) Panaši į jos dabar garsų “Super Bowl 50” ansamblį, tačiau, be abejo, Bey pakeitė trumpus juodos kulkšnies batus, kuriuos ji dėvėjo dideliam žaidimui už viršutinį tigro spausdinimo batus. Grrr.

Beyonce Tour Outfits 1
Frank Micelotta / Invision / AP nuotraukos

SUSIJĘS: “Beyoncé Just About” “nutraukia internetą” Limonadas Išleisti

Negalime palaukti, kol pamatysime, kokius kitus madingus mados pranešimus padarė “Bey”, kai kelionė tęsiasi 2016 m. Rugpjūčio 3 d.