“Secret Way” mados “Tai merginos daro” Fanny “pakuotes dar vėsioje

TK
Pierre Suu / “Getty Images”

Alexis Bennett

Lapkritis 07, 2017 @ 12:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Taip, fanny paketai yra atgal. Ir ne, jie netrukus niekur nebesirbs. Taigi, jei esate madizė, kuri mėgsta tendencijas, taip pat galite apsistoti ant laivo. Žinau, kad galite turėti abejonių ir baimių dėl prieštaringo maišelio, bet nesijaudinkite. Yra vienas mados patarimas, kuris užtikrins, kad jūs nago fanny pakuotės tendencija, nesvarbu, kad esate įstrigę 80-tieji metai.

Vietoj to, kad apsaugotumėte maišelį aplink juosmenį, pasukite jį į kryžminį kūną, išmesdami jį krūtinėje. Galbūt pastebėjote keletą mados merginų, kurios jau tai daro. Žvaigždės, tokios kaip Bella Hadid, Kendal Jenner ir Rihanna, pastaruoju metu keičia “Fanny” paketus į “crossbody bags”. Ir tendencija nerodo jokių lėtėjimo požymių.

VMAL / “Star Max” / “GC” vaizdai

Netgi dideli dizainerių pavadinimai, pavyzdžiui, “Balenciaga”, siunčia modelius žemyn palei taką, dėvindami “Fanny” paketus, pritvirtintus per jų dėžes.

Katwalking / Getty Images

Geriausia dalis, susijusi su kryžminio kūdikio fanny paku, yra ta tendencija, kad bet kokia apranga atrodys dešimt kartų geriau. Norite atnaujinti savo įprastą balto marškinėlių ir džinsų uniformą? Mesti fanny paketą per vieną pečių. Reikia pridėti netikėtą suktinuką į moterišką suknelę? Negalite eiti netinkamai, vienoje pusėje pasukdami gardų diržo maišelį. Tai 2018 m. Būdas dar kartą pagaminti “Fanny” pakuotes.

Gaukite į laivą su tendencija, ieškodami šiuolaikinio fanny paketo mūsų apačioje žemiau.

VIDEO: “Fashion’s It Girls” dar kartą pakartoja “Fanny” pakuotes