Scott Eastwood yra pats seksualiausias žmogus, kurį mes kada nors matėme

Peršokti į priekį, Channing Tatum: Hunky aktorius žaidžia undinėlę į Disneja artėjančius Splash perdaryti, bet Scott Eastwood tiesiog mušė jį į Punch, puošniai apsirengti kaip seksualus merman vienai linksma Instagram nuotrauka.

“Eastwood” pasimėgaudavo savo atpalaiduojančia sekmadienio popietę drauge su valtimi, tačiau jis neparuošė maudymosi kostiumo vandens pramogoms. Vietoj to, Savižudybės būrys žvaigždė uždėjo ryškiai rausvą undinė uodegą ir pilką Nike talpyklą, atitinkančią savo shirtless draugą, kuris sukrėtė niūrus masto uodegą. “Mermaid … manau, kad ne. Mermanas “, jis pavadino epinę nuotrauką.

Mermaid? … Manau, kad ne. Merman motha fucka

Nuotrauka, kurią paskelbė Scott Eastwood (@ scotteastwood)

Tai nėra pirmas kartas, kai gražus aktorius Instagrami padarė mūsų svajones. Anksčiau šį mėnesį “Eastwood” aplankė “Burning Man”, kur jis pokštavo pokalbį į bučinių kabiną. “Gerai. Aš padariau jį deginti žmogus !!!! Ir aš radau tai. Laikyk šiek tiek susivienyti. Ir nepasiekė jokių takerių. Manau, kad buvau šiek tiek per daug dulkėtas “, – rašė jis.

Gerai. Aš padariau jį deginti žmogus !!! Ir aš radau tai. Vengi aplink kurį laiką. Ir nepasiekė jokių takerių. Manau, kad buvau šiek tiek pernelyg dulkėtas … Galbūt atgal atgal šia vakare ….

Nuotrauka, kurią paskelbė Scott Eastwood (@ scotteastwood)

SUSIJĘS: Scott Eastwood eina visiškai Shirtless imtis 22 Push-Up iššūkis

Mes turėtume auginti vieną ant jo bet kurią dieną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 − = 67