Sarah Jessica Parker turi vieną didžiulę apgailestavimą iš savo vestuvių dienos

Carrie Bradshaw gali turėti dėvėti baltą ištekėti p. Big ” Seksas ir miestas filmas, bet Sarah Jessica Parker garsiai nuvyko netradiciniu keliu, kai 1997 m. susituokė su Matthew Broderick, ir tai yra sprendimas, dėl kurio ji apgailestauja iki šios dienos, beveik dviem dešimtmečiais vėliau.

Dėl neseniai Bravo’s epizodo Žiūrėti, kas atsitiks, šeimininkas Andy Cohen paklausė žiūrovo klausimo apie SJP “badass” mados pasirinkimą, ir mes visi gavo nustebinančią atsakymą.

SUSIJĘS: Įžymybės, kurios nešiojo balta savo vestuvių dieną

“O, aš norėčiau, kad tai buvo, nes buvau blogas”, – 51 metų aktorė, dabar žvaigždė HBO Skyrybos, sakė. “Aš tiesiog buvo pernelyg sugėdintas bet kuriuo metu praleisti laiką ieškodamas vestuvių suknelės. Ten buvo parduotuvė, kuri man patiko, kad žinojau, ir aš ką tik nuėjau ir gavo viską, ką jie pakabino”.
 

 

“Ne, aš padariau tai skirtingai”, – tęsė SJP, nors Cohenas – jos ilgametė BFF – buvo nuostabi Giambattista Valli suknelelinė suknele, kurią dėvėjo pora 19 d. Ceremonijoje Manheteno apatinėje ašies pusėje.

SJP Wedding Dress - Embed
Leo Sorel / Retna Ltd.

SUSIJĘS: 5 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie Sarah Jessica Parker’o naują parodą, skyrybų

Nors akivaizdu, kad Parkeris nėra visiškai sužavėtas, kad dabar ji pasakė “taip”, kad ši suknelė jau dabar, ji tikrai uždirbo mados istorijoje ir tapo žinomu draugišku išvaizda. Kalbant apie dalykus, gimtoji Ohajas nesigaili, tačiau jos veikiantis santrauka viršija sąrašą.

SJP erzino, kad ji ir visa kita Fokus Pokus mesti buvo pasirengę ir labai nori tęsti, bet nuo šiol niekas neįvyko. Ji taip pat teigė, kad nėra jokio procento, kurį ji gali duoti apie galimybes Seksas ir miestas 3, bet tai dabar “atšildymo stalčiuke”. Sukryžiuoti pirštai!