Salonų etiketas: kaip užmegzti konsultacijas su savo šukuosenų salone

Konsultacija prieš jūsų plaukų priskyrimą yra viena iš sričių, kuri gali padaryti arba pertraukti jus. Akivaizdu, kad svarbu būti tokia pat sąžininga, kaip ir savo stilistui, tačiau įvairūs taškai, tokie kaip ankstesnė spalva ar keratino gydymas, plaukų tekstūra ar kitos pagrindinės temos, dažnai paliekamos šaligatvio keliu, kai jūs puoselėjate poetinius savo ambicijas. Jessica Alba-esque pabrėžia.

Visų pirma, pirma, jei esate naujokas savo salone, konsultacijų procesas gali prasidėti, kai tik paskambinsi dėl jūsų paskyrimo. “Manau, kad svarbu paaiškinti savo pageidavimą registratūros darbuotojui, jei jie užsisakė paskyrimą, tačiau jums nereikia pernelyg išsamiai išsamiai išdėstyti”, – sako Richard Mannah, “frizieristas” ir tarptautinis “Label” meno vadovas. M. “Jei esate pakankamai specifinis su savo plaukų tipu ir savo poreikiais, jie galvoja apie asmenį, kuris yra patyręs sakydamas, garbanotas plaukus ar spalvą, ir pora su jais.”

Vadovaudamiesi salone savo plaukais, kaip jūs paprastai (nors, ne taip pat purvinas, žinoma) ir aiškiai pasakykite savo stilistui apie visus cheminius apdorojimo būdus ar dažymą, kurį atlikote pastaraisiais mėnesiais. “Konsultacija yra tada, kai mes galime matyti plaukų tekstūrą, kai ji yra sausa, kaip jūs ją dėvėjote, ir kai jūs galite paaiškinti visas mažas detales apie tai, ko norite padaryti”, – sako Manna. Susipažinkite su išvaizda, kuria jūs ketinate, ir išsaugokite kelis pavyzdžius į savo telefoną, jei manote, kad tai padėtų parodyti jūsų tašką.

SUSIJĘS: Salono etiketas: ką daryti, jei jums nepatinka jūsų pjaustymas ar spalva

Ypač dėl cheminio gydymo atlikimo atlikite konsultaciją kaip gydytojo paskyrimą ir kaip galima sąžiningai– net jei jie nėra jų rankdarbiai ir jūs techniškai “apgaudinėja” savo ilgalaikį stabilumą. “Įsitikinkite, kad pasakojate savo stilistą, jei jūsų kūnas buvo atliktas kažkuo kitu ir jis buvo sugadintas, nes techniškai tai būtų spalvų korekcija “, – sako kirpykla Mirna Jose. Taip pat turėtumėte pasakyti, ar turite atpalaiduojantis ar gydant keratinu, nes tai gali labai pakenkti jūsų rezultatui. “Jose taip pat rekomenduoja savo stilistui žinoti produktus, kuriuos šiuo metu naudojate, nes kai kurios formulės nesimaišys ir, priklausomai nuo gydymo, gali būti kenksmingas ar sukelti plyšimą. Ir atminkite, kad kada nors manote, kad galite suklaidinti profesionalą įsitikinę, kad jūsų dėžutėje esančio dažo padarinys neteisingas – tai jo konkurento darbas. “Jei jūsų stilistas klausia:” Ar jūs kada nors spalvote savo plaukai? jie jau žino, kad tu darai, todėl taip pat tu gali pasakyti, ką tu naudojai “, – priduria ji, juokiasi.

SUSIJĘS: Salono etiketas: Pokalbio taisyklės