Salmos Hayeko duktė tiesiog sukūrė 10, bet muzikaliai talentinga metų

Su gimtadieniu, Valentina!

Šią ketvirtadienį Salma Hayek ir jos vyras François-Henri Pinault vienintelis vaikas šventė svarbų įvykį: jos dešimtoji gimtadienis.

Salma Hayek Daughter
Frazer Harrison / Getty

Įžymybės proga 51 metų aktorė, kuri š.m. šventė savo gimtadienį, iš savo archyvų paskelbė savo ir Valentinos vaizdo klipą.

Kūdikio Valentino sėdi šiek tiek balto pianinu, kai dėvi juostinę rožinę suknelę, kuri tikrai turėtų būti mūsų dydžio. Po keleto raktų sumušdama mažus pirštus, ji įpareigoja savo motiną (ispaniškai) dainuoti. Hayek tuoj pat patenkina, pataikydamas į daugybę pastabų, kurios daro ją mini-me, linksminant. “Su gimtadieniu Valentina! Aš taip dėkoju už meilės dešimtmetį, kurią atvedėte į mūsų gyvenimą “, mama Hayek pavadino žavingą vaizdo įrašą.

Su gimtadieniu Valentina! Aš esu taip dėkingas už meilės dešimtmetį, kurią atvedėte į mūsų gyvenimą. Feliz cumpleaños Valentina! Estoy muy agradecida por la década de felicidad que has traído a nuestras vidas. #tbt #birthdaygirl #cute

Paskelbta Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Na, jei šis vaizdo įrašas daro įtaką “Salma” ir Valentinos santykiams šiandien, ponia V tikrai paleisti šou. Iš vienintelio vaiko į kitą (ji turi pusę brolių ir seserų, bet jūs gaunate): eisi, mergina.