Salma Hayek įrodė, kad ji yra kiekviena mama, prašydama jos dukros Celeb Crush Pic į raudoną kilimėlį

Kai Salma Hayek atvyko į “Met Ball” pirmadienio vakarą, ji buvo misija. Misija rasti Gigi Hadid.

“Hayek”, apsirengęs “Altuzarra”, galų gale, atsidūręs raudonojo kilimo metu esančioje modelio vietoje, audžia per madingomis mados žvaigždėmis, ir ji žinojo, ką ji turėjo padaryti.

“Aš ištraukiau savo telefoną ir paprašiau jos įrašyti vaizdo įrašą savo mergaitėms”, – sakė Hayekas Stiliuje, juokiasi, kai mes su ja susitikome šią savaitę. “Prieš palikdama, Valentina ir Mathilde [Hayek’s dukra su François-Henri Pinault] maldavo man rasti Gigi ir tai padaryti. Iš pradžių aš sakiau: “Ne. Nesąmonė. Aš net jos nepažįstu “. Bet tada, kai aš asmeniškai pamačiau Gigi, žinojau, kad turėčiau eiti į jį. Ji yra Valentino mėgstamiausia “.

Vėliau Hayek paskelbė vaizdo įrašą “Instagram”, o jis peržiūrėtas daugiau nei 600 000 peržiūrų. “Tai nuostabu, ką mama darys savo vaikams,” sako Hayek.

SUSIJĘS: “Salma Hayek” duktė tiesiog pasuko 10 metų, bet muzikaliai apdovanota metų

Valentinas ir Matilė Aš tikiuosi, kad tavo laimingas ������ #gigihadid #metball

Paskelbta Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Nors Hayeko dukra Valentina yra tik 10 metų amžiaus, mes jaučiame, kad netrukus ji gali būti nukreipta į raudoną kilimą kartu su savo garsia mama. “Ji turi geresnę akių stilių, nei aš”, – sako Hayekas. “Ji mėgsta eiti į mano spintą, bet blogiau – makiažas. Ji neleidžiama nešioti ne namie, bet ji mėgsta žiūrėti visus socialinės žiniasklaidos vadovus. Jos draugai išeina už “sleepovers”, ir ji daro visus savo makiažą. Jei norite sužinoti, ką įsigyti lūpų dažai, paklauskite jos. Ji žino viską. “

Hayekas sako, kad ji šiandien daugelį save žiūri į Valentiną. “Kai ji iškelia idėją, ji praranda ją taip, kaip ir aš”, – sako ji, jos mergaitę apibūdinanti kaip aistringa ir kūrybinga. “Aš matau tai, kai ji rašo, ypač kai ji šoka, ji myli džiazą, lyrinį ir muzikinį teatrą. Bet ji taip pat yra nepriklausoma, kaip jos tėvas, kur jai vis dar reikia laiko, kad dirbtų viską. Aš esu Meksika, todėl mes nežinome, koks ramus laikas “.

Kitas svarbus būdas, kuriuo Valentina imasi po savo mamos? Jos aistra grąžinti.

Praėjusiais metais praėjusiais metais Hayek perėmė Valentiną į Pietų Afriką su motinomis2 motinomis, organizacija, kurioje dirba ŽIV užsikrėtusios moterys kaip “Mentor Mothers”, kurios padeda užkirsti kelią motinos ir vaiko pernešimui ŽIV jų bendruomenėje.

Motinos meilė Afrikoje. ❤️Amor de Madre en Africa. #southafrica #nofilter #mother #love

Paskelbta Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

“Nors Valentina yra jauna, man buvo svarbu, kad ji suprastų iššūkius, su kuriais žmonės susiduria kitose pasaulio dalyse”, – sako Hayekas, kuris vienerius metus buvo motinų motinos globėjas, nes sužinojęs apie iniciatyvą per dainininkę Annie Lennoksas ir jos vyras, organizacijos įkūrėjas Dr. Mitchas Besseris. “Ji turi dirbti, kaip aš. Ji žaidžia žaidimus su vaikais, kurie buvo paveikti šios ligos, dainuoja ir šoka su jais “.

Kaip pati motina, Hayek sako, kad kelionė jai suteikė ypatingą reikšmę. “Motinos ir motinos yra kitokios nei kitos organizacijos, nes jos ne tik siekia pagerinti moterų ir šeimų sveikatą, bet ir suteikia moterims daugiau galimybių padėti kitoms moterims jų gydymo kelionėje”.

“Mentor Mothers” praleidžia laiką, užtikrinančią, kad kitos mamos, gyvenančios su virusu, gautų vaistus, klinikines paslaugas ir jiems reikiamą paramą, kad jie neperduotų ŽIV viruso savo vaikams nėštumo ir vaikystės metu.

VIDEO: “Salma Hayek” prisirišimo kelionė į Pietų Afriką su motinomis2. Moterys

“Kelionėje aš paklausiau vieno iš mentorių:” Ar jūs kada nors pagalvojote, kiek vaikų, kuriuos esate išgelbėjęs nuo AIDS, savo darbu? “Ji sakė” ne “, bet tai baigėsi tūkstančiais”, – sakė Hayekas. “Tai užtruks kariuomenę, kad užmuštų šią ligą, o Pietų Afrikoje aš mačiau tikrai didelę kariuomenę”.

Didžiuojasi, kad ji galėjo pasidalinti patirtimi su savo dukterimi, Hayek sako, kad tikisi, kad kelionė bus tokia, kuri ir toliau įkveps savo mažąjį, kad padėtų kitiems. “Aš noriu, kad ji tampa antruoju pobūdžiu”, – sako ji. “Bet aš taip pat negaliu turėti lūkesčių, kad ji būtų būtent tokia, kaip ir aš. Aš noriu, kad ji taip pat elgtųsi “.

Motina's Day - Salma Hayek - Embed - 2
Hazel Thompson / mothers2mothers

Viena iš didžiausių pamokų, kurias Hayek sako, kad mokosi kaip mama, – priimti savo vaikus už tai, kas jie yra, o ne ko jūs norite būti, ką ji kasdien bando daryti su Valentina.

“Yra poema, kurią myliu Kahlilas Gibranas” Vaikams “, ir jis sako:” Tavo vaikai nėra tavo vaikai. Jie yra sielos ir dukterys gyvenimo troškimas sau. Jie ateina per tave, bet ne iš tavęs. Ir nors jie su jumis, jie priklauso ne jums. “Tai nuostabus priminimas kaip tėvas, kad pagerbtų jūsų vaiką ir jų individualumą”.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mothers2mothers, apsilankykite m2m.org.