Salma Hayek nori jus išgirsti apie tarptautinę moterų dieną

Kai Salma Hayek ir Gucci susiburia moterys, tu klausai.

Garbę už 2018 m. Tarptautinę moterų dieną, “Fashion House” bendradarbiavo su “Chime for Change” – moterų teisių suteikimo labdaros organizacija, kurią įkūrė Beyoncé, Hayek ir buvęs “Gucci” kūrybos direktorius Frida Giannini, kūrybiniame kvietime imtis veiksmų.

Salma Hayek Lead
Steve Granitz / WireImage

Abi šalys kartu su menininku Cleo Wade surinko įkvepiančius kūrinius, kurie yra pasaulinės socialinės žiniasklaidos ir reklamos kampanijos, skirtos moterų problemoms ir #MeToo ir Time’s Up judesių pranešimams, dalis..

Darbuose yra vaivorykštės spalvos frazės: “Mes nekeisime pasaulio, kai mes šnibždėsime, pakeisime jį, kai mes riksime”, “Kaip šiandien naudosite savo balsą” ir “Pasaulio moterys: matome tave, mes girdi tave, mes esame tu “.

Chime for Change Embed 1
Mandagumas

Chime for Change Embed 3
Mandagumas

Chime for Change Embed 2
Mandagumas

Taigi, kaip galėtumėte padėti, ypač Tarptautinės moterų dienos? “Chime for Change” siekia skatinti moterų ir mergaičių švietimą, sveikatą ir teisingumą visame pasaulyje. Tačiau nepaisydama informuotumo, organizacija ruošiasi surinkti pinigus įvairiems projektams, ty nuo mergaičių gelbėjimo iš prievartinės prostitucijos Indijoje (ištekėjusi čia) į naminių paukščių perinimo ir pašarų fabriką Liberijoje (dovanoti čia). Nuo įkūrimo 2013 m. Vasario mėn. Jis padidino daugiau nei 10 mln.

Naujos kampanijos žinutės ypač aktualios Hayekui, kuris parašė galingą Niujorko laikas gruodžio mėn., kuriame ji teigė, kad Harvey Weinstein (Harvey Weinstein) rankose dalyvavo daugybė seksualinio priekabiavimo įspūdžių, o gamintojas paneigė kaltinimus.. 

Laikas, ponios, išgirsime garsą.