“Saks Fifth Avenue” naujojo miesto centro vieta nėra jūsų vidinė universalinė parduotuvė

“Tai kaip parduotuvė kaip universalinė parduotuvė”.

“Saks” penktosios aviacijos prezidentas Marcas J. Metric man sako tai, kai mes einame į netrukus atidarytą žemutinę Manheteno postą grandinei, pastarosios minutės statybų šurmuliuojančią akimirką iškilusius už langų, iš kurių visos yra užfiksuotos anksčiau didelis atsiskleidžia penktadienį. “Ši vieta skiriasi nuo kitų mūsų”.

Sėdint Niujorko Brookfield Place prekybos centre (ir gana patogu šiam redaktoriui tiesiai šalia “Time Inc.” biurams), tris skrydžio mados žaidimų aikštelėje yra visi atviros grindys, modernios linijos ir neutralios spalvos, pabrėžiamos žaismingi kvepia, kaip beždžionių skulptūros ir ypač aukšti manekenai su pailgomis proporcijomis, kurios prieštarauja Karlie’o Klosso. Po kelių minučių aš pastebėjau, kad einame elegantiškai išlenktu keliu, o netoliese esanti mergaičių PR mergina paaiškina, kad parduotuvės grindų planas iš tiesų yra apskritas. “Tačiau yra daug mažų šoninių erdvių, todėl išdėstymas gali būti atradimas.”

Ir, oh, kiek atraskite! Išskirtiniais šio sezono išskirtiniais variantais išskirtiniu būdu išryškina daugybė įkurtų namų (tokių kaip Balenciaga, Lanvin ir Marc Jacobs) ir kylančios žvaigždės (Tanya Taylor, MSGM ir Viešoji mokykla). Kas keletą žingsnių atsikratė kažko, kurį staiga negaliu gyventi be, aš pradedu galvoti, kad tai turi būti tokia, kokia yra gatvės stiliaus žvaigždės spintelės vidus: kiekvienas dalykas, kurį aiškiai perkelia kažkas, turintis nepriekaištingą skonį. Tokiu atveju tai būtų “Tracy Margolies”, “Saks” vyriausiasis prekybininkas (ir smegenys už Fifth Avenue prožektoriaus legendinės avalynės skyriaus), kuris padėjo parduotuvei ne tik sudrebinti savo etikečių sąrašą, bet ir jo prekybinius metodus. “Mes norime, kad mūsų klientai iš mūsų dizainerių gautų visą spektrą”, – sako ji, nurodydama, kad vietoj senosios mokyklos metodo, skirto produktams pagal kategorijas (odos gaminiai, gatavi drabužiai ir tt), daiktai yra sugrupuotos pagal prekės ženklą.

Romeris Pedron for Saks Fifth Avenue 1
Romeris Pedron Saks Fifth Avenue

Tai apima buzzy gatvės ženklo etiketę “Vetements” visą rudens kolekciją, apie kurią man pasakė daugiau nei keletą triumfučių šypsenų, “Saks Centre” buvo užtikrinta išskirtinai parodyta ant padidinto geležinkelio stalčių už juvelyrinių dirbtuvių lėkštės, kaip meno instaliacija; Kai kiekvienas stilius išparduos, jis bus pakeistas drabužių krepšiu, kuris parodys, kaip greitai ištekėja atsargos. Taigi aš turiu paklausti pardavimų asociacijos kiekvieną kartą, kai norėjau išbandyti kūrinį? Praktiškumo sumetimais bus dar viena stalčė su papildomais dydžiais, skirtais naršyti žemyn; tik pagrindinis ekranas bus ištrauktas tik pats paskutinis gabalas.

Romeris Pedron for Saks Fifth Avenue 2
Romeris Pedron Saks Fifth Avenue

Tai, mano nuomone, metrika, natūrali, interaktyvi patirtis, yra būdinga tai, kas daro “Saks Downtown” prekybos stiliumi įtaką turinčius pirkinius. “Mūsų klientas nėra vienintelis dalykas – ji turi nepriekaištingą miesto centrą. Ji galėjo gyventi apylinkėse, arti netoliese, ar savaitgalį nuvykti per Niujorką. “Vis dėlto, iš kur ji atvyksta, jis tikisi, kad ji pasinaudos parduotuvės” Fifth Avenue Club “paslauga, kurią sudaro penki privatūs kambariai viršutiniame aukšte kur bet kurie ir visi pirkėjai gali priimti asmeninius apsipirkimus (įskaitant 60 minučių maitinimo pietus su maistu ir greitą grožio procedūrą, skirtą užsiimti įtemptomis darbo valandomis). Kiti patogumai, kuriuos norėtumėte pasveikinti: pristatymas iš vienos dienos iš “Saks at Your Service Mercedes-Benz Sprinter” ir “Saks Save Me” karštoji linija, kuriai vadovauja specialistai, kad galėtumėte nukreipti jūsų avarines situacijas telefonu ir el. Paštu (646-344- 6400 arba [email protected]).

Mūsų kelionių apvyniojimo metu žvilgsniu atgal į plaukiojančią avalynės sekciją, lenteles su kiekviena avalynės rūšimi, kuria kada nors gali miegoti (ir kai kuriuos, ką jūs tiesiog turite pamatyti, kad tikėtumėte), ir pliušais rausviais rausviais foteliais, kurie ilsėtis ilgais bandymais sesija. Išsaugokite keletą vyriškų kietų skrybėlių, o moteris, kurioje yra starteris ir laisvù rankù çranga, sklendės aplink kambarį yra visiškai tuščias. Tai truks ilgai.

Apsilankykite “Saks” centre nuo penktadienio, rugsėjo 9 d., 225 Liberty Place, Niujorke, Niujorke, 10286. Laikrodžiai yra nuo pirmadienio iki šeštadienio, nuo 10 iki 20 val., O sekmadieniais nuo 11 iki 15 val..

Romeris Pedron for Saks Fifth Avenue 3
Romeris Pedron Saks Fifth Avenue