“Ryan Seacrest” džiaugiasi saldžiu oru Sveikinimai su buvusia mergina Julianne Hough

Sustorėjimas niekada nėra lengvas, bet visada malonu palikti santykius be sunkių jausmų, net ir po to, kai jūs abu persikėlėte. Bylos dalykas: Ryan Seacrest ir Julianne Hough. Pora yra puikus pavyzdys, kaip išlaikyti šilumą po suskaidymo.

Duetas sulaužė prieš ketverius metus, tačiau aišku, kad tarp jų nėra nieko kito. Pirmadienio rytą Gyvenk su Kelly ir Ryan vienas šeimos narys pasveikino Šokiai su žvaigždėmis Žiūrėk į vestuves su Brooks Laichu su švelniu pranešimu parodos metu. 

Jis ir Kelly Ripa savo didžiojo dieną apšvietė blondinės grožio nuotraukas, o “Seacrest” šaukė: “Ji atrodo apsvaiginama!” Kad būtų teisinga, beveik neįmanoma ieškoti ką nors kito, nei gundyti Marchesoje.

VIDEO: Kas daro vestuvių suknelę tokia brangi

Bet tada Seacrest tęsė: “Aš žinau šią šeimą, jie yra siaubingi žmonės”. Jis taip pat pavadino Hough “super talentingą” ir baigė vieną finalą “Sveikiname, Julianne”.

Šeštadienį “Hough” ir Kanados ledo ritulio žaidėjas Laichas sujungė “Coeur d’Alene”, Aidaho mazgą, kuriame dalyvavo daugiau nei 200 svečių.. DWTS nariai Maksim Chmerkovskiy ir Peta Murgatroyd taip pat susituokė Huntington, Niujorke, Oheka pilyje, savaitgalį. “Kokios yra vestuvių planavimo taisyklės?” “Seacrest” paklausė. Ripa klausinėjo tą patį klausimą: “Tai, ką noriu žinoti! Kaip ir kur šokėjai ir teisėjai eina?” Kietas pasirinkimas iš tiesų!

Ripa tada paprašė “Seacrest”, jei tai keista, kai ex ištekės. Jis atsakė: “Ne, aš turiu keletą išeitų, kurie susituokė”.

Sveikiname #DWTS “#JulianneHough & #BrooksLaich” ir #PetaMurgatroyd & #MaksimChermkovskiy savo vestuves! #KellyandRyan #Wedding #Bride #groom

Pranešimas, kurį “LIVE” pasidalija su Kelly ir Ryan (@livekellyandryan)

SUSIJĘS: Julianne Hough susiejė mazgą su NHL grotuvu Brooks Laichu

Mes visi turime imtis “Seacrest” švino, kai kalbama apie ramybę, vėsą ir susirinkimą apie buvusius liepsnojus!